Possi Light – najnowszej kolekcji mebli Black Red White.

DW, Czerwiec 03, 2016 2 Design
1 czerwca w Warszawie odbyła się huczna premiera Possi Light – najnowszej kolekcji mebli Black Red White. W wydarzeniu wzięło udział wielu znakomitych gości m.in. dziennikarze mediów opiniotwórczych i wnętrzarskich, przedstawiciele świata showbiznesu i mody. Imprezę poprowadziła przepiękna Grażyna Torbicka, natomiast atrakcją wieczoru był akustyczny koncert Ani Dąbrowskiej.

Święto Mokotowskiej

DW, Maj 18, 2016 0 Moda - Nowości
  21 maja br. odbędzie się kolejna już edycja Święta Ulicy Mokotowskiej ! Święto ulicy Mokotowskiej organizuje społeczność „Mokotowska Zaprasza”.

Dawid Woliński SS2017

DW, Kwiecień 07, 2016 0 Moda - Nowości
Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego na wiosnę/lato 2017. Poprzednim widowiskiem,"Orient Express", projektant postawił bardzo wysoko poprzeczkę – nie tylko konkurencji, ale i sobie. Pokaz, który odbył się w 2014 roku był pełen przepychu i blichtru, których nie sposób zapomnieć. Konsekwentna inspiracja, imponująca scenografia, fantastyczna muzyka… a przede wszystkim piękna kolekcja. Jak było tym razem?  

SOPHISTI TALENTS: Karolina Bik - natura przeobrażona w sztukę

DW, Marzec 22, 2016 0 Moda - Nowości
Karolina Bik to projektantka światowej klasy, choć sama o sobie mówi, że jest „dziewczyną z lasu”. Rzeczywiście natura to najsilniejsze źródło jej inspiracji.

Sophisti Talents – kraina wyobraźni Kasi Przydrygi

DW, Marzec 10, 2016 0 Pasje
Karierę Katarzyny Przydrygi obserwuję od lat. Blog VIVI&OLI został wyróżniony przeze mnie w magazynie JOY - TALENTY DW. Z wielkim podziwem oglądam wszystkie zdjęcia i filmy jej autorstwa.

Warsztaty stylu z DW

Dorota Wróblewska , Marzec 03, 2016 2 Polecam
Takich warsztatów jeszcze nie było! To będzie fantastyczna zabawa modą, z której każda z Pań wyciągnie wnioski. Będziemy się ubierać i przebierać w poszukiwaniu własnego stylu. Osobiście doradzę każdej z Pań i przedstawię jej największe atuty, które powinna eksponować.

KORA

DW, Marzec 03, 2016 6 DW Prywatnie
Czasami wydaje się nam, że znane osoby nie powinny prosić o pieniądze, bo są znane. Bycie rozpoznawalną osobą, nawet gwiazdą nie przekłada się na fortunę, zwłaszcza w Polsce. Znam wiele znanych osób, które żyją z miesiąca na miesiąc. Mają przyziemne problemy jak każdy z nas.

Sophisti talents: Kacper Schiffers – wizjoner biżuterii

DW, Luty 29, 2016 0 Moda - Nowości
Pamiętam, jak zwróciłam uwagę na jego projekty po raz pierwszy. Było to na targach biżuterii Złoto Srebro Czas. Zaimponował mi precyzją wykonania swoich wyrobów. W biżuterii Kacpra Schiffersa widać zainteresowanie rzemiosłem artystycznym. Małe formy są dopracowane w szczegółach i charakterystyczne.   

Trzy pokolenia

DW, Luty 27, 2016 0 Konkursy
Dom Mody Forget-me-Not ogłasza konkurs na Ambasadorki biżuterii FORGET-ME-NOT PECUNIA. Szukamy trzy pokolenia kobiet. Matka, córka i babcia.
Zgłoszenia należy zamieszczać na panelu SOPHISTI.PL Czekamy na Wasze zdjęcia rodzinne (minimum 3). W kilku zdaniach opowiedź o Was, Waszych pasjach i zainteresowaniach zamieść zgłoszenie.
Osoby, które prześlą najciekawsze zgłoszenia zaprosimy na sesję zdjęciową oraz finał konkursu, który odbędzie się w czerwcu 2016 podczas WARSAW FASHION STREET. Jedną rodzinę demokratycznie przez głosowanie wybiorą internauci. Jury konkursu poznacie podczas podczas finału wydarzenia. Przed zgłoszeniem zapoznaj się z regulaminem konkursu. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Na prawdę warto. W Konkursie będą przyznane cenne nagrody w postaci: a. Zakupy dowolnej biżuterii FORGET-ME-NOT WWW.FORGETMENOT.PL o wartości 3000 zł- Tylko zwycięzcy b. Sesja zdjęciowa laureatek- 6 rodzin c. Zaproszenie na Galę wieczoru WARSAW FASHION STREET- 6 rodzin d. Warsztaty stylu i pewności siebie z Dorotą Wróblewską i Anną Gołębicką- 6 rodzin WIĘCEJ O KONKURSIE

AFC Design - konkurs dla designerów

DW, Luty 26, 2016 1 Moda - Nowości
Drodzy Czytelnicy, Pasjonaci mody, wraz z Międzynarodowym Centrum Targowym – Organizatorem Targów Złoto Srebro Czas oraz Ogólnopolskim Cechem Rzemieślników Artystów mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie dla designerów. Rywalizacja podzielona będzie na trzy kategorie:
  1. biżuteria z bursztynem
  2. biżuteria fashion
  3. galanteria skórzana (paski, torebki, notesy, breloki, bransoletki ze skóry, zakładki, wizytowniki, portfele, etui do telefonów, itp.)
Do udziału w konkursie można zgłosić projekt/szkic lub fotografię gotowego produktu. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas nadchodzącej edycji Warsaw Fashion Street. Nagrodą w konkursie będzie darmowe stoisko o wartości 3000 zł (w przypadku osób, które posiadają fizycznie swoje wyroby) lub wystawa szkicu/projektu podczas jesiennej, XVII edycji targów Złoto Srebro Czas (29.09-1.10.2016). Zachęcamy do udziału w konkursie. Prace należy zamieszczać w panelu konkursowym, który znajduje się tutaj.