Udane stylizacje na pokazie Macieja Zienia

DW, Czerwiec 19, 2010 10 Fashion People
Kreatywność to siła, dzięki której wszystko pasuje.

Poleciała Mucha

DW, Czerwiec 19, 2010 5 Pod Lupą
Analizując stylizacje z pokazu Zienia, stwierdzam, że nie było dużo wpadek modowych. NIE! Ania Mucha, która jest zgrabna ładna i fotogeniczna tym razem przedobrzyła. Aktorka skoncentrowała się na udoskonaleniu góry i zrobiła błąd.  Bogato zdobiony naszyjnik zwrócił na siebie uwagę i podkreślił złe proporcje sylwetki.  Co Wy na to?

Maciej Zień w czarodziejskim lesie

DW, Czerwiec 19, 2010 4 Fashion
Niestety nie mogłam być na pokazie Maćka Zienia ;((( Przed Warsaw Fashion Street każda godzina jest bardzo cenna. Moja redakcja zdała mi relacje z pokazu i jest pod wrażeniem ( relacja na sophisti.pl). Maciej Zień słynie z tego, że jego pokazy są wydarzeniem. Mam wrażenie, że dąży do doskonałości, zarówno w projektowaniu jak i w samym widowisku. Jakość i dbałość o detale są widoczne na pokazach, począwszy od samego projektu zaproszeń, aż do samej prezentacji kolekcji. Dba o szczegóły, oprawę i dobór odpowiednich gości oraz swoich klientów. Suknie szyfonowe przyczyniły się do opinii, że jego kolekcje są wyrafinowane, dojrzałe i eleganckie. Ręczne wykończenia, misternie wykonane podszycia i jedwabne podszewki świadczą o klasie wyrobów. Zień promuje szczupłą i zgrabną sylwetkę. Mistrzowskie posługiwanie się szyfonem, podkreśla kobiecość i zmierza ku kreacjom o miękkim kroju. Delikatność struktury współgra z lekkością i dodaje czarodziejski urok. Tym razem kreator pokazał swoje kolekcje w specjalnie zaaranżowanej scenografii, którą każdy zapamięta.Tych, którzy nie widzieli pokazu, zapraszam w niedzielę 27 czerwca na Galę Warsaw Fashion Street, Kreator przedstawi kolekcję Maciej Zień dla L'Oreal Paris. 

SUPERMODELKI / SUPER MODELS by L'Oreal Paris

DW, Czerwiec 18, 2010 1 Showbiznes
Program dobiega końca :( Mamy jeszcze tylko dwa odcinki i finał. Moim założeniem było przedstawić kulisy świata mody.To program dla wszystkich dziewcząt, które marzą o światowej karierze modelki.
Kandydatki, które zakwalifikowały się do programu wzięły udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych i pokazach mody.
Podczas programu zyskały doświadczenie.
W programie wzięli udział eksperci i autorytety świata mody z Polski i zagranicy.
W jury zasiedli:
Katarzyna Sokołowska, Maciej Lisowski, James Ransom i ja.
Twarzą programu SUPER MODELS by L'Oreal Paris jest znana modelka Anna Jagodzińska.
Zwyciężczyni programu podpisze kontrakt na 150.000 $ z jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelek FORD.
Kto wyjedzie do Nowego Jorku?
Wielki finał programu i ogłoszenie wyników odbędzie się na
27 czerwca na Warsaw Fashion Street a poprowadzi go Agnieszka Maciąg.
Odcinki można zobaczyć na sophisti.tv
Zapraszam. Zdjęcie; Iza Grzybowska/MAKATA
 

Łza się w oku kręci

DW, Czerwiec 17, 2010 2 Showbiznes
Dzień minął jak chwila :)
Rano miałam spotkanie z Pawłem (Sony Music Polska), który przyniósł plakat nowej płyty Fashion Music ( premiera na Warsaw Fashion Street) i fantastyczne płyty z przeznaczeniem na nagrody. Paweł zaraża uśmiechem i pozytywnym stosunkiem do świata. Tym razem nie było czasu na pogawędki, tylko konkrety. Szkoda, bo fajnie opowiada :( Po spotkaniu przyszedł czas na casting i to jaki casting !!!!!!!!
Do Domu Mody przyszli seniorzy, którzy wystąpią w Gali wieczoru na Warsaw Fashion Street.
Przyznam, że nie spodziewałam się takiej frekwencji :)))
Na casting przyszło ponad czterdzieści osób. Wszyscy zjawili się punktualnie z zegarkiem w ręku :)) Stara szkoła ! Był Rysio, Henryk, Hania, Basia, Zdzisław, Ķrysia , Alicja i inni :))))
Przywitałam wszystkich i opowiedziałam o idei pokazu.
Warszawiacy młodzi duchem byli wspaniali i wyjątkowi. Niestety mogę wybrać tylko 10 osób :((((( Przyznam, że łza się w oku kręci, bo każdy z seniorów chciałby wyjść w pokazie.
Po dzisiejszym spotkaniu, wiem że Pokaz Warszawiacy Młodzi Duchem wzbudzi największe emocje a nawet łzy.
Za każdym razem podczas Warsaw Fashion Street robię pokaz z myślą o Warszawie, to show będzie wyjątkowe.
Stylizacje zrobię wspólnie z Grzegorzem Blochem na którego zawsze mogę liczyć.
Casting uważam za udany i dziękuje Lenie za przygotowanie :)))) W galerii przedstawiam seniorów, których zobaczycie 27 czerwca :)
 
 

Nie jestem celebrytką !

DW, Czerwiec 17, 2010 6 DW Prywatnie
Są takie sytuacje, że w ciągu krótkiego czasu realizuje kilka projektów. Przez ostanie 2 miesiące zrobiiśmy 3 pokazy w tym pokaz w Sopocie i Krakowie. Dodatkowo produkcja programu, otwarcie bloga, małe wydarzenia, wykłady i coś jeszcze, bo ciągle jest coś. Pamiętam jak kiedyś podczas produkcji Telekamer dla tygodnika"Teletydzień", podszedł nieznajomy gość i stwierdził, że jestem bardzo rozrywkowa, bo widać mnie na wielu imprezach. Miły pan, nie pomyślał, że to nie rozrywka tylko praca. Nie jestem celebrytką tylko producentem pokazów, widowisk i programów telewizyjnych. Taka jest moja praca. Realizuje projekty dla firm i wykonuje swoje zadanie w formie produkcji. Osoby bliskie, które mnie znają wiedzą, że trudno mnie wyciągnąć na jakieś wydarzenie. Jeżeli chodzę, to tylko na wydarzenia związane z modą i sztuką. Fakt jest taki, że najczęściej bywam na imprezach naszych produkcji :) Wolny czas wolę spędzać w domowym zaciszu. Niezbędne atrybuty do spędzenia czasu to kocyk, herbata, książka, film, internet, Zuzia i Fruzia.

Czas

DW, Czerwiec 17, 2010 7 DW Prywatnie
Jest 2.30 a ja nie mogę spać. Niestety za dużo sobie wziełam na głowę.
Podczas wieczoru z Bobbi Brown, podszedł do mnie fotograf z agencji AKPA i zapytał, jak w jeden dzień można zrobić taką ilość pokazów. Można i można nie spać, bo jest ich za dużo! Za każdym razem obiecuje sobie, że pokazów będzie mniej.  I co? I nic ! Teraz myślę , odpisuje e-maile , analizuje scenariusz i wiem, że znowu przesadziłam. Jestem na siebie zła! Agnieszka Troszkiewicz, wysyła mi wiadomości o 1.00 w nocy i nie śpi, bo ma identyczną konstrukcje organizmu co ja. Mamy tylko 10 dni do imprezy i milion spraw.  Poczucie obowiązku jest tak silne, że przed każdą imprezą mam zawalone noce. Po każdym Warsaw, dochodzę do siebie tydzień. Lubię to co robię ale przesadziłam :((( Oczywiście damy radę, tylko jakim kosztem?

Podróbki nie są FASHION

DW, Czerwiec 16, 2010 11 Fashion
Często przebywam na ulicy Chmielnej, więc z bliska obserwuje tą sławną ulicę. Chmielna była ulicą modną i wspaniałą wizytówką Warszawy. Tutaj można było kupić, najnowsze kolekcje . Przez wiele lat do Warszawy przyjeżdżały kobiety z innych polskich miast, zrobić zakupy na najpopularniejszej ulicy w Polsce. Każda z Pań z dumą odpowiadała, że buty, które zakupiła, są z butiku na Chmielnej w Warszawie.

Wieczór z Bobbi Brown

DW, Czerwiec 16, 2010 0 Showbiznes
To był wyjątkowy wieczór, który odbył się w Domu Mody Forget-me-Not. Gościem specjalnym wieczoru był Eduardo Ferreira – wizażysta marki pracujący z Bobbi Brown w Nowym Jorku. Eduardo zaprezentował 10 kroków podstawowego makijażu Bobbi Brown. Zrobił show i pokazał jak w prosty sposób można uzyskać naturalny i piękny makijaż, bo jak mówi sama Bobbi Brown: „Tajemnica piękna jest prosta – bądź tym, kim jesteś”. Po pokazie wszystkie Panie z entuzjazmem skorzystały z indywidualnych mini lekcji makijażu, które marka oferuje na swoich stoiskach każdej klientce. Miały też okazję porozmawiać z Eduardo. Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem. Większość Pań wyszła ze spotkania w nowym makijażu w stylu Bobbi Brown.

Zawsze z muzyką

DW, Czerwiec 16, 2010 2 Showbiznes
Muzyka to fundament mojej pracy. Zawsze jak tworzę, piszę scenariusze, słucham muzyki. Przy niej wymyślam nowe projekty. W tym roku na Warsaw Fashion Street, muzyki nie zabraknie. Na Nowym Świecie odbędą się koncerty muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Na głównej scenie, która powstanie na Krakowskim Przedmieściu, wystąpi Mika Urbaniak, Anna Faber a Galę Wieczoru o godzinie 20.00 otworzy Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. To wszystko już 27 czerwca w Warszawie, a zawsze, sympatyków muzyki zapraszam do mojej ulubionej stacji RMF Classic, która jest Partnerem Warsaw Fashion Street 2010.