Fashion Lips- rozwiązanie konkursu

DW, Czerwiec 16, 2010 0 Konkursy
Bardzo dziękuję za wspaniałe prace. Ponieważ blog jest dopiero od 6 dni, to ilość nadesłanych zdjęć na konkurs przerosła moje oczekiwania :) Jak wybrać jedną pracę, jak jest tyle fantastycznych pomysłów. Wybór był trudny ale był! Tym razem wybrałam "słodkie usta".  DLACZEGO? -Pomysł, kolor pomadki i piękny naturalny kształt ust. Postanowiłam , że wszystkie prace pokażę  Eduardo Ferreirze, który wybierze wyróżnienie. Zwyciężczyni konkursu dostaje zaproszenie na dzisiejszy wieczór i zestaw kosmetyków Bobbi Brown ! W każdy poniedziałek będę ogłaszała nowe konkursy na które serdecznie zapraszam. "Cukrowe usta" proszę o kontakt: dorota@sophisti.pl

Rozwiązanie konkursu

DW, Czerwiec 15, 2010 4 Konkursy
Projektanci , którzy byli najcześciej wymieniani: Alexander McQueen, Jasper Conran,  Vivienne Westwood, Stella McCartney,  Paul Smith, Hussein Chalayan, Matthew Williamson, Zandra Rhodes. Zaproszenia dostały:   Le Thuy Duong Katarzyna Pytel Aleksandra Macewicz Dziękuje za Wasze e-maile i wspólną zabawę. Galeria -kolekcja Stella McCartney

KONKURS FASHION LIPS

DW, Czerwiec 15, 2010 17 Konkursy
Pomaluj swoje usta i zrób zdjęcie. Najciekawsze prace dostaną nagrody. Zdjęcia wyślij pod adres: dorota@sophisti.pl Jestem ciekawa Waszych prac :) NAGRODA- Zestaw kosmetyków BOBBI BROWN oraz zaproszenie na spotkanie z Eduardo Ferreira ,które odbędzie się 16.06 w Domu Mody Forget-me-Not w Warszawie. Poniżej galeria zdjęć nadesłanych prac. Czekam na Wasze prace do godziny 24.00 :)

Herbaciana Anglomania

DW, Czerwiec 15, 2010 7 Polecam
Herbaciana Anglomania. Uwielbiam brytyjski styl, który nigdy nie wychodzi z mody i angielską herbatę. Zawsze miałam słabożć do tego, co brytyjskie.
Wszyscy moi znajomi, wiedzą co lubię i co mogą mi przywieść- herbatę.

W mojej herbaciarni stoi ponad 200 różnych rodzajów herbat. Przywożę ją z różnych miejsc i za każdym razem jak ktoś wyjeżdża, proszę o regionalną herbatę.

Ważnym rytuałem jest odpowiednie parzenie i angielska porcelana w której herbata ma odpowiedni smak.

Lekcja makijażu Bobbi Brown- podkład

BB, Czerwiec 15, 2010 0 Porady
Krok 2 Podkład

Nałóż 3 kolory podkładu o żółtym podtonie na policzek porównaj kolory w naturalnym świetle. Ten, który będzie niewidoczny jest tym właściwym. Przy pomocy palców lub gąbeczki rozprowadź podkład tam,
gdzie skóra tego potrzebuje (dookoła nosa i tam gdzie są
zaczerwienienia i niedoskonałości).
Dla uzyskania pełnego efektu krycia, użyj pędzla Foundation
Brush, rozprowadzając kolor na całej twarzy.  

Warsaw Fashion Street 2010-Zebranie

DW, Czerwiec 14, 2010 1 Showbiznes
Dzień jeszcze  się nie skończył. Jest godzina 22.40 a my dalej siedzimy w Domu Mody Forget-me-Not. Omawiamy scenariusz, który ma 18 stron, harmonogram, koncerty i pokazy. Co minutę odbieram e-maile dotyczące WFS z konkretnymi pytaniami.  Ciekawostką jest to, że ekipa produkcyjna liczy ponad 300 osób ! Pocieszający fakt, że wszyscy się znamy i wiemy co robić. Wracam do pracy i życzę miłej nocy.

Warsaw Fashion Street 2010- Scenografia

DW, Czerwiec 14, 2010 15 Fashion
Dzisiaj mam ciężki dzień. Wszystkie spotkania dotyczą Warsaw Fashion Street. Omówienie scenografii, pokazów i casting. Przedstawiam makietę scenografii WFS, która powstanie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Projekt scenograficzny wykona Joanna Klaybor. Wybieg, będzie miał 50 metrów długości i zadaszenie. W zeszłym roku obliczaliśmy, ile kilkometrów przeszły wszystkie modelki. Pokaz trwał 12 godzin. Jak myślicie?

New Look Design 2010

DW, Czerwiec 13, 2010 2 Fashion
Tematem tegorocznej edycji konkursu New Look Design jest film i muzyka filmowa. Do finału konkursu zakwalifikowało się 16 kolekcji, wyłonionych z ponad 200 nadesłanych prac. W galerii przedstawiam kolekcję, która zostanie oceniona w finale 27 czerwca. Czy kolekcja inspirowana filmem "Janosik" spodoba się jury konkursu?      

Książki o modzie

DW, Czerwiec 13, 2010 3 DW Prywatnie
Podczas każdej podróży, odwiedzam różne księgarnie. Za każdym razem, kupuje książki, albumy, przeważnie o tematyce mody, fotografii, kultury i sztuki.Najwięcej kupuje w Muzeum Mody w Paryżu i w ulubionej księgarni w Tampie (USA). Tam, mogę siedzieć godzinami. Słuchając muzyki, oglądam, przeglądam i czerpie inspiracje. Najciekawsze książki kupuje i obładowana jak wielbłąd wracam do domu.Będąc ostatnio w Krakowie, byłam w księgarni przy Rynku Głównym. Super miejsce, które polecam. Duża ilość publikacji z całego świata o różnej tematyce. Niestety tym razem na zakupy zabrakło mi czasu :((( Co warto mieć w swojej bibliotece ? Jeżeli macie ulubione książki, albumy i księgarnie to chętnie skorzystam z Waszych propozycji :) Proponuje album fotografii Helmuta Newtona ( Taschen) i autobiografie słynnego fotografa. Newton - chimeryczny ekshibicjonista o skłonnościach do narcyzmu i perwersji, człowiek o niezwykłej intuicji artystycznej, opisuje w biografii swoje przygody i drogę do kariery.
Seks, kariera, pieniądze, małżeństwo, skandale towarzyskie, moda polityka i sztuka. Polecam :)))) 

Dzień jak co dzień

DW, Czerwiec 12, 2010 4 DW Prywatnie
Dzień jak co dzień. Może jutro trochę odpocznę, bo dzisiaj znowu było intensywnie. Wstałam rano, odebrałam e-maile a tu niespodzianka :)
Pierwsze prace na konkurs Fashion Lips, który ogłosiłam wczoraj:))) 
Fajne usta i inspiracje mają polskie dziewczyny :))
Potem, kawa, przemyślenia i na spotkanie z Kasią Struś, która przedstawi swoją biżuterię na Warsaw Fashion Street.
Miałyśmy pierwsze przymiarki do pokazu. Przyjechała Marysia Sadowska, Marta Kielczyk, Kasia Zielińska i Viola Arlak. Każda z dziewczyn przymierzyła sukienkę Łukasza Czajkowskiego, który zaprezentuje swoją kolekcje. Sukienki są ciekawe, mają nowoczesną formę i wszystkie ładnie leżą. W dobry nastrój wprowadziła mnie Marysia Sadowska, która "niestety "dobrze wyglądała. Schudła, opalona, promienna i uśmiechnięta.
Porozmawiałyśmy o planach, naładowała mnie pozytywną energią. Ponieważ wygląda fantastycznie, to zapytałam co robi? Okazuje się, że godzina masażu dziennie do których mnie zachęcała.
Chętnie bym skorzystała, tylko kiedy, jak nawet nie mam czasu zjeść normalnie posiłku.
Po miłym spotkaniu na którym ustaliłyśmy stylizacje, pojechałam do montażowni omówić 12 odcinek programu Supermodels ( zapraszam na www.sophisti.tv o każdej porze). 
I tak dzień upłynął. Miłej niedzieli :) zwłaszcza dla pracusiów.