Moda na salonach

DW, Czerwiec 12, 2010 5 Pod Lupą
Pokaz Mariusza Przybylskiego, ściąga dużo znanych osób. Podczas oczekiwania na widowisko, każdy każdego obserwuje i wyraża swoją opinię. Kasia Zielonka ma specjalne określenie na to zjawisko, niestety wypadło mi z głowy :)))
Oczywiście i tym razem tak było. Siedziałam obok Anny Męczyńskiej, którą uwielbiam za bezpośredniość, żart i cięty ale obiektywny język. Ania czasami nic nie powie, tylko spojrzy i nie wiem co wolę w jej przypadku.
Mistrzem ciętej riposty jest Tomek Jacykow, który wali prosto z mostu. Znam go od 20 lat i komunikuje, że się nie zmienił i chyba nie zmieni.
Oczekujemy na pokaz dość długo, bo opóźnienie trwało ponad godzinę. To był czas na obserwacje. Muszę przyznać, że goście wyglądają coraz lepiej. Kto był na tak, a kto na nie ? 

Warsaw Fashion Street 2010-Valentino Red

DW, Czerwiec 11, 2010 1 DW Prywatnie
Codziennie spotkania w sprawie Warsaw Fashion Street. Dzisiaj omawiałam pokaz Valentino Red, który odbędzie się w Gali wieczoru podczas Warsaw Fashion Street 27 czerwca.

Stylizacje Blog Fashion Party miejsce I

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
  Zmysłowa, ciekawa, subtelna, która zwraca na siebię uwagę. Profesjonalny makijaż , usta w kolorze kostiumu. Klasyczny fason sukienki, podkreśllł zgrabną sylwetkę- wydłużył. Warto zwrócić uwagę na kolor, który w tym sezonie jest zgodny z trendami. Modna fuksja była odpowiednia do karnacji i koloru włosów.

Najlepsze stylizacje podczas Blog Fashion Party miejsce II

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
Każdy ma możliwość własnej interpretacji. W przypadku tej stylizacji widać kreatywność, dzięki której wszystko pasuje.

Najlepsze stylizacje podczas Blog Fashion Party III

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
Myśle, że grono konerwtywnych w modzie, bedzie przeciwnikiem tej styliazacji, ale ja, jestem żądna zmian w modzie. Lubię jak ktoś zwraca na siebię uwagę . Stylizacja kreatywna, odważna i jakaś !!. 

Blog Fashion Party w obiektywie Piotra Zyznowskiego

DW, Czerwiec 11, 2010 1 Showbiznes
Piotrze, dziękuję za fantastyczne zdjęcia :)) Jesteś godny polecenia za Twój profesjonalizm, taktowność i wyczucie. Chwytasz chwilę, widzisz wszystko, a to w fotografii najcenniejsza zaleta. Dziękuję za poświęcony czas .
Polecam:  www.fotografff.pl

Otwarcie bloga w Klubie The Eve

DW, Czerwiec 11, 2010 2 Showbiznes
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie do klubu The Eve i wspaniałą zabawę. Było kolorowo, wesoło i fantastycznie.Dzisiaj na swoim blogu zamieszczę kilka galerii zdjęć i nagrodzimy najlepsze styliazacje ! Dziękuje Grzegorzowi Krawczyk i Barto Rebell Pałubickiemu za pierwszą i owocną współpracę :)) Wielkie dzięki dla Michaliny Gajowy ( The Eve), Karolinie Koziejowskiej, Krzysztofowi Malinowskiemu, Robertowi Krupińskiemu, Madzi Kołtońskiej i Agnieszce Troszkiewicz. Fajnie, że można na Was liczyć:))) Ponieważ wróciłam o 1.30, wstałam o 6.00, bo musiałam jechać na wywiad do TVP, to mam lekkie opóźnienie, które odrobię po 14.00. Zamieszczam pierwszą galerię zdjęć.

10 Kroków w makijażu Bobbi Brown

DW, Czerwiec 10, 2010 0 Porady
Dieta, pogoda, przepracowanie i stres mają największy wpływ na wygląd naszej skóry, dlatego też należy zadbać o właściwy dobór codziennej pielęgnacji.
W moim przypadku cienie pod oczami są zawsze i nic już chyba z tym nie zrobię :( Wiem, że  jest to problem wielu kobiet ! Oczywiście jest sposób, który pomaga. Tym sposobem jest, najlepszy przyjaciel kobiety - Pan Korektor. Zawsze pod ręką w odpowiednim czasie, miejscu i porze, czyli w naszej torebce.  Zapraszam na pierwszą lekcje makijażu BOBBI BROWN.

Warsaw Fashion Street 2010 - Przygotowania

DW, Czerwiec 08, 2010 8 Showbiznes
Im bliżej imprezy tym większy stres. Myślę o scenariuszu i o tym co powinnam jeszcze zrobić. Sukcesem jest, że nie myślę już o pogodzie, na którą nie mam żadnego wpływu. Cały czas słyszę w uszach słowa Kaśki Sokołowskiej (reżyser pokazu)

Diabeł tkwi w szczegółach - Pokaz Mariusza Przybylskiego

DW, Czerwiec 07, 2010 4 Opinie
Mariusz Przybylski, rozwija swoją karierę i zaskakuje wizjonerstwem. Choreografia, muzyka, scenografia była przemyślana do ostatniego szczegółu. Przybylski należący do czołowych polskich kreatorów, tworzy kolekcje na światowym poziomie. Swoim wizjonerstwem, udowodnił , że dąży do doskonałości, której brakuje na polskim rynku mody.