DW

Podziękowania i zaproszenie

Czerwiec 26, 2015 0 DW Prywatnie

Jedenaście lat temu niektórzy brali mnie za wariatkę: „Jak można wstrzymać ruch na ulicy, żeby postawić na niej wybieg?” Jak pokazuje doświadczenie, można. Choć potrzeba było wiele sił, determinacji i starań, żeby nadać Warsaw Fashion Street kształt, którego nabrało dzisiaj.

Przed nami jubileuszowa edycja - czas więc na podsumowania i nowe pomysły. Kiedy myślę o nadchodzącej imprezie, zdaję sobie sprawę, że warto było kilkanaście lat temu wpaść na szalony pomysł… i wcielić go w życie. 
 
Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest nie tylko modzie, lecz także muzyce. Na wybiegu królować zaprezentujemy klasyczną elegancję, a program wzbogacimy o koncerty fortepianowe i występy wokalno-instrumentalne światowej sławy polskich artystów. 

Nasza impreza pozostaje unikatowym wydarzeniem na mapie warszawskich - i modowych - imprez. Nigdzie indziej moda nie jest tak demokratyczna  i dostępna dla wszystkich. Mam nadzieję, że nadchodząca edycja nie zawiedzie oczekiwań Warszawiaków, że po raz kolejny spotkamy się na Nowym Świecie, by na ulicy celebrować polską modę. 
Bardzo dziękuję wszystkim swoim Partnerom, bez których nie zrealizowałabym tego wydarzenia. 
Dzięki Waszemu wsparciu stało się to możliwe.
Dziękuję całej swojej ekipie, która przez 10 lat wspólnie ze mną zbudowała format.
Szczególne podziękowania dla wszystkich wykonawców, projektantów, modelek, modeli i gwiazd, które wspierają inicjatywy charytatywne.
Jesteście Kochani.
 
Pomysłodawca i Producent
Dorota Wróblewska
 

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany