DW

Prawda o moim blogu

Luty 06, 2016 7 DW Prywatnie

Prawda jest taka, że zaniedbuje swojego bloga. Wszystko mogę zwalić na brak czasu, ale nie do końca tak jest. Jak otwierałam swojego bloga to była garstka osób, prowadzących podobne strony. Z show biznesu chyba nie było nikogo. Żadnych celebrytów i gwiazd. W tamtym czasie byłam obiektem kpin o czym napisała w swojej książce KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA.

Wróblewska zwariowała, otworzyła bloga!

Konkursy, wpisy, recenzje, artykuły, historie z życia wzięte i różne zdarzenia z show biznesu I MODY. Pisałam dużo i przez bloga poznałam ciekawe osoby, z którymi mam kontakt do dzisiaj.

Pamietam jak kiedyś znany bloger MACARONI TOMATO powiedział mi: "Przez pierwsze dwa lata będziesz pisała, póżniej entuzjazm opadnie". Coś w tym jest.

Główną przyczyną mojego braku aktywności na blogu jest fakt, że udzielam się częściej na moim fanpage FB. Tam piszę krótko, dość spontanicznie, ale często.

Drugim poważnym powodem jest moja praca i brak czasu. Trzeci powód to taki, że wszyscy przenieśli się na FB i Instagram. Mamy erę obrazkową. Mało czytamy, dużo oglądamy, dlatego wiele blogerek, które nie wnoszą treści odnoszą wielkie sukcesy. Wystarczy przerobione zdjęcie i sypią się lajki.

Obrazek wygrywa z tekstem pisanym. Skoro nikt nie czyta to niechce się pisać.

Od poniedziałku działam aktywniej na Instagramie, który do tej pory traktowałam jak album do przerabiania zdjęć. Co tam się dzieje :) Jest wszystko! Na każdym profilu JEST SOBIE ŻYCIE.

Życie w sieci jest jak Big Brother. Kiedyś śmieliśmy się z tego programu, a dzisiaj pokazujemy za darmo i bez przymusu swoje odczucia, przeżycia, emocje, miłość i atrybuty. Chwalimy się wszystkim- dziećmi, torebkami, butami czy podróżami. Bariery już dawno zostały przekroczone, ale nikomu to nie przeszkadza.

Nasze emocje w sposób naturalny weszły w życie sieci. To, jakie pączki upiekła Lewandowska, na co leczył się Żebrowski czy jakie buty założyła Sara Boruc, przeżywa setki tysięcy osób. Media plotkarskie za darmo mają "ważne" komunikaty, a gwiazdy same sterują swoją karierą. Tak już jest, a będzie jeszcze weselej. Życie jeszcze nas nie raz zaskoczy. Jesteśmy streowani jak marionetki i czujemy się z tym dobrze. Gdy nie ma nas w sieci, to tak jakbyśmy byli z ARCHIWUM X- podejrzani.

W tym tygodniu ogłosiłam konkurs na swoim Instagramie #okularyDW. Jakie było moje zdziwienie. Fantastyczne zdjęcia, kilkaset zgłoszeń. Bardzo pozytywny odzew. To nie koniec, czytajcie i obserwujcie mnie dalej...

 

Zdjęcie- Piotr Zyznowski

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany