Fashion

Billy Reid 2011

DW, Wrzesień 27, 2010 3 Fashion
Bardzo ciekawa ekspozycja najnowszej kolekcji Billy Reid 2011. Kolekcja  wprowadza nas w południowe klimaty. Róznorodność kolorów ziemi, ciekawe i niekonwencjonalne połączenia, utrzymane w klimacie lat 50-60. Warto zwrócić uwagę na modele obuwia.
 

Kolekcja H&M 2011

DW, Wrzesień 26, 2010 2 Fashion
Dalszy ciąg kariery Natalii Biegańskiej, która wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji H&M / 2011

Vintage- Biżuteria Anny Orskiej

DW, Wrzesień 26, 2010 3 Fashion
OPINIA : Klasa i piękno same w sobie. Delikatna, kobieca z pomysłem. Biżuteria artystyczna  Anny Orskiej jest wykonana na światowym poziomie. Warto zwrócić uwagę na ciekawy design i precyzyjne wykończenia. Biżuteria w której nie chodzi o blask jest delikatna i pasuje do każdego stylu. Osobiście jestem zainteresowana zakupem i cieszy mnie fakt, że będę mogła obejrzeć kolekcje podczas Fashion Week w Łodzi.

TK Maxx

DW, Wrzesień 24, 2010 9 Fashion

Po otwarciu salonu Herrery, spontanicznie pojechałam na otwarcie sklepu TK Maxx , który w USA nazywa się TJ Maxx. TK Maxx, to sklep na każdą kieszeń.Firma prowadzi handel detaliczny metodą ,"off-price" czyli po obniżonych cenach. Byłam bardzo ciekawa jakie produkty sprzedają w Polsce i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona. Można kupić markowe ubrania takie jak Dolce&Gabana, Moschino, Jil Sander, Gian Franco Ferre, Diesel, Calvin Klein . Towarzyszył mi Maciek Lisowski, który kupił klasyczny płaszcz Moschino za 800 zł i Robert Krupiński, który "pozazdrościł" Maćkowi i zrobił sobie prezent- spodnie Moshino za jedyne 269 zł. Ja nie kupiłam nic, miałam brak koncentracji w tłumie. Ponieważ nie byłam na żadnej imprezie od czasu Warsaw Fashion Street, to musiałam się nagadać :))) 

Otwarcie salonu CH Caroliny Herrery

DW, Wrzesień 24, 2010 9 Fashion
Wczoraj spędziłam miły, wieczór :)) Zostałam zaproszona na oficjalne otwarcie butiku CH Caroliny Herrery.
Niestety nie było założycielki domu mody Caroliny Herrery, która jest jedną z najlepiej ubranych projektantek. Jej osobisty styl był inspiracją dla wielu kobiet na świecie.
Tym razem do Polski przyjechała córka Caroliny, która również nazywa się Carolina Herrera ( kiedyś Adriana) i wspólnie z matką prowadzi dom mody.

Pokaz Łukasza Czajkowskiego

DW, Wrzesień 20, 2010 8 Fashion
Łukasza Czajkowskiego poznałam przez facebooka. Mieliśmy okazje współpracować przy Warsaw Fashion Street 2010. Skromny, ambitny i bardzo zdolny. Łukasz zaprezentował kolekcje wspólnie z Kasią Struś, która przedstawiła biżuterię.

SOLANKI-Sukienki z soli

Anna Młynarczyk, Wrzesień 20, 2010 4 Fashion
Kolekcja sukienek wykonanych z kryształków soli.

L.A.M.B - New York Fashion Week- Gwen Stefani kolekcja 2011

DW, Wrzesień 18, 2010 0 Fashion
Jestem fanką butów L.A.M.B.  Mam kilka par i wszystkie są ponadczasowe. Tym razem najnowsza kolekcja Gwen Stefani, która odnosi sukcesy w świecie mody.

Ewa Minge -New York Fashion Week

DW, Wrzesień 17, 2010 8 Fashion
Nigdy nie przepadałam za twórczością Ewy Minge. Jej kolekcje były kipiącym przepychem. Czasami miałam wrażenie, że Minge pragnie ogarnąć wszystkie aspekty mody. Mimo to, cenię jej twórczość pod względem wykonania i marketingu, bo w tym przypadku Minge jest godna przykładu. Ewa Minge jest wizjonerką, która nie boi się "wysokich schodów". Jest uparta, ambitna i konsekwentna. Jedni ją cenią, inni krytykują a jeszcze inni siedzą cicho i obserwują jej karierę. Właśnie karierę !!! Możemy jej twórczość cenić lub nie, ale zaszła bardzo wysoko i odnosi sukcesy. Występując na międzynarodowych pokazach, reprezentuje nie tylko siebie, ale nasz kraj. W tym przypadku wyrażam swój podziw za jej osiągnięcia i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. OPINIA              

Fashion News Live

PREEN- 2011 New York Fashion Week

DW, Wrzesień 17, 2010 0 Fashion
 Przyznam, że oglądając zdjęcia trochę żałuje , że nie poleciałam na New York Fashion Week.  Prezentowana kolekcja jest w moim stylu. Minimalizm, beże szarości i surowość- to lubię.