DW

Carlo Rossi na IMS Warsaw Fashion Street 2016!

Lipiec 04, 2016 3 Fashion

W ostatni weekend czerwca w centrum Warszawy odbyło się największe, modowe wydarzenie w Polsce – IMS Warsaw Fashion Street. Partnerem wydarzenia była marka Carlo Rossi.

Warsaw Fashion Street było świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i kolekcjami znanych projektantów. Jak podkreślają organizatorzy, to wydarzenie już od jedenastu lat sprawia, że polska moda z atelier projektantów wychodzi na ulice. W tym roku, 25 i 26 czerwca na warszawskim Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu, zgromadziło się w sumie prawie 100 000 mieszkańców Warszawy, turystów, pasjonatów mody i gwiazd, którzy mieli okazję podziwiać pokazy mody w rytm towarzyszących wydarzeniu koncertów.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia, nie mogło zabraknąć również najpopularniejszej marki wina w Polsce – Carlo Rossi. Carlo Rossi już od wielu lat angażuje się w wydarzenia związane ze światem mody i kultury. Tym razem, przy okazji IMS Warsaw Fashion Street 2016, Carlo Rossi zainaugurowało „Lato słodkie jak Moscato” – mówi Katarzyna Kowalczyk, Brand Manager marki Carlo Rossi. Uczestnicy wydarzenia mogli spróbować najnowszego Carlo Rossi Mini, czyli trzech najpopularniejszych słodkich wariantów wina: Sweet Red, Pink Moscato i Sweet White Moscato, w nowej butelce o idealnej pojemności, w sam raz na dwa kieliszki. Wszyscy pasjonaci mody mogli przekonać się jak w ten prawdziwie letni weekend wspaniale orzeźwiają wina Carlo Rossi. Po zakończeniu IMS Fashion Warsaw Street 2016, uczestnicy wydarzenia przenieśli się do klubu Niebo na uroczyste after party, które trwało do późna w nocy.

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany