DW

Maciej Zień w czarodziejskim lesie

Czerwiec 19, 2010 4 Fashion

Niestety nie mogłam być na pokazie Maćka Zienia ;((( Przed Warsaw Fashion Street każda godzina jest bardzo cenna. Moja redakcja zdała mi relacje z pokazu i jest pod wrażeniem ( relacja na sophisti.pl).

Maciej Zień słynie z tego, że jego pokazy są wydarzeniem. Mam wrażenie, że dąży do doskonałości, zarówno w projektowaniu jak i w samym widowisku. Jakość i dbałość o detale są widoczne na pokazach, począwszy od samego projektu zaproszeń, aż do samej prezentacji kolekcji. Dba o szczegóły, oprawę i dobór odpowiednich gości oraz swoich klientów.

Suknie szyfonowe przyczyniły się do opinii, że jego kolekcje są wyrafinowane, dojrzałe i eleganckie. Ręczne wykończenia, misternie wykonane podszycia i jedwabne podszewki świadczą o klasie wyrobów. Zień promuje szczupłą i zgrabną sylwetkę. Mistrzowskie posługiwanie się szyfonem, podkreśla kobiecość i zmierza ku kreacjom o miękkim kroju. Delikatność struktury współgra z lekkością i dodaje czarodziejski urok. Tym razem kreator pokazał swoje kolekcje w specjalnie zaaranżowanej scenografii, którą każdy zapamięta.Tych, którzy nie widzieli pokazu, zapraszam w niedzielę 27 czerwca na Galę Warsaw Fashion Street, Kreator przedstawi kolekcję Maciej Zień dla L'Oreal Paris. 

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany