DW

Euro 2012 na przekór kulturze

Maj 22, 2012 8 Nie Lubię

Od 8 lat produkuje WARSAW FASHION STREET pod patronatem TVP2. Projekt ma na celu promowanie kultury, mody i sztuki. W tym roku Warsaw Fashion Street odbędzie się 24 czerwca pod hasłem MALARSTWO I SZTUKA.

Co roku w imprezie występuje wiele gwiazd kina, mody i show biznesu. W zeszłym roku na WARSAW FASHION STREET przyszło ponad 160 tyś mieszkańców! Na scenie wystąpiło ponad 60 znanych gwiazd, przedstawiliśmy ponad 60 pokazów mody znanych i młodych kreatorów. Impreza posiada “największy” monitoring mediów i była drugim najbardziej medialnym wydarzeniem po “Telekamerach” Wydawnictwa Bauer.

Sukces został odniesiony wspólnie z TVP2, które w ramówce nagłaśniało wydarzenie ( wejścia antenowe).
W tym roku, z powodu EURO 2012 nie dostaliśmy żadnego wsparcia od Miasta. Wszystkie środki zostały przekazane na promocje EURO 2012, czyli dla tych, którzy interesują się piłką. Większość firm przekazała pieniądze na reklamę, która związana jest z EURO 2012.
Bardzo żałuję, że "piłka" jest tylko po jednej stronie i wydarzenia kulturalne nie mają szans ! Słyszę -Zapraszamy za rok, teraz piłka, dziękujemy inwestujemy w Euro 2012.
Dziwi mnie ten fakt i muszę powiedzieć jako producent i przedstawiciel tego wydarzenia, że jestem rozczarowana potraktowaniem instytucji kulturalnych. Nie mam nic przeciwko piłce, ale nie popadajmy w paranoje.
Odczuwam szaleństwo i dyskryminacje tych, którzy nie interesują się piłką nożną.

Warsaw Fashion Street od wielu lat posiada Patronat Prezydent Warszawy. Dziesiątki tysięcy mieszkańców Warszawy i turystów podziwia to widowisko i gdybym się poddała to wydarzenie nie miało by miejsca.

Zwłaszcza w tym roku, kiedy w czerwcu cała działalność kulturalna w Warszawie zamiera i jest podporządkowana wydarzeniom sportowym, potrzebna jest pomoc od strony instytucji publicznych. Bez szans.
Mimo wysokich schodów nie poddajemy się. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która na przekór trendowi postanowiła zorganizować tą cykliczną imprezę, żeby pokazać, że Warszawa to nie tylko strefa Kibica, murawa ale również inne ważne wydarzenia nie związane z piłka nożną.

Tych co nie interesują się piłką nożną, proszę o polubienie posta. Może ktoś zrozumie, że Polska nie jest krajem samych kibiców. 

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany