O mnie

Producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki. Wykładowca kodu ubioru, business look oraz autoprezentacji. Laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET.

Autorka i producentka programów telewizyjnych o wizerunku , metamorfozach i modzie, takich jak: Moda za 500, Modna Moda , Metamorfozy, Fashion Cafe, Supermodels, Ciekawe Świata.

Właściciel Forget-me-Not, który prezentuje wystawy, kolekcje zdolnych polskich i zagranicznych projektantów. Autorka książek o modzie "Torebki Vintage", " Fashion People Poland", Fashion People Colours". Organizatorka konkursów dla projektantów mody i juror w polskich i zagranicznych konkursach.

Autorka wydarzenia kultury STREET OF DESIGN.

Założycielka Akademii FORGET-ME-NOT – szkolenia z kodu ubioru i autoprezentacji. Akademia współpracuje z największymi autorytetami w danych dziedzinach.

 

Prowadzi wykłady w Artystycznej Szkole Projektowania Ubioru w Krakowie.

W wolnym czasie ocenia stylizacje publikowane na portalu ULICAMODNA.PL i prowadzi rubrykę "POD LUPĄ" na portalu PLEJADA.PL

Wydawca internetowej platformy SOPHISTI GROUP ( portale i wydawnictwo).

AUTORKA I PRODUCENTKA PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH- MODNA MODA, METAMORFOZY FASHION CAFE, MODA ZA 500, SUPERMODELKI, CIEKAWE ŚWIATA

PUBLIKACJE
FASHION PEOPLE COLOURS,
FASHION PEOPLE POLAND,
TOREBKI VINTAGE

KAMPANIE
STRATEGIA WIZERUNKOWA ORSAY ( POKAZY MODY, TELEDYSKI, KONFERENCJE)
UPS FASHION DESIGN, KULTURY ŚWIATA ( SWAROVSKI)

WŁAŚCICIELKA FIRMY, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ WYKONAWCZA POKAZÓW MODY I INNYCH WYDARZEŃ NA ZLECENIE KLIENTA. 

LUBIĘ - podróże, MARZĘ - realnie, JESTEM - uparta i asertywna, UCZĘ SIĘ - dyplomacji, NIE ZNOSZĘ - chamstwa, intryg i zawiści, CENIĘ - profesjonalizm i zdrową rywalizacje, KOLEKCJONUJĘ - antyczne torebki, MOJĄ PASJĄ JEST - moda i sztuka SATYSFAKCJA - 140 000 osób na Warsaw Fashion Street i kilka milionów przed telewizorami, JESTEM DUMNA -  z córki Pauliny, W WOLNEJ CHWILI - wyciszam się i podróżuję, NAJBARDZIEJ STRESUJE MNIE - brak czasu, MAM BZIKA -  na punkcie butów, torebek i okularów, NAJWAŻNIEJSZA JEST - rodzina, dom, Zuzia i Fruzia, ZASKAKUJE MNIE - moja mama, MOIM AUTORYTETEM JEST - osoba mi bardzo bliska, W ŻYCIU- ważne są chwile, zdrowie i realizacja.