DW

Sophisti Talents – kraina wyobraźni Kasi Przydrygi

Marzec 10, 2016 0 Pasje

Karierę Katarzyny Przydrygi obserwuję od lat. Blog VIVI&OLI został wyróżniony przeze mnie w magazynie JOY - TALENTY DW. Z wielkim podziwem oglądam wszystkie zdjęcia i filmy jej autorstwa. To niesamowicie wrażliwa osoba, która kocha dzieci i ceni naturę. Świat, który możemy oglądać na blogu, został wykreowany od początku do końca przez nią dla dwójki urwisów, które od pięciu lat są całym jej światem. Dzięki dzieciom Kasia realizuje się twórczo, a blog jest i sposobem na życie, i piękną pasją – co widać na każdej fotografii.

Bardzo cenię to, że sama opracowuje każdą sesję.

Katarzyna to pasjonatka fotografii, która opowiada historię. W zeszłym roku wygrała plebiscyt Blog Roku w kategorii „Moda”, w tym jest finalistką w nowej kategorii – „Twórca Video Roku”. Jej kanał na Youtube, Blog i Instagram zachwyca niezwykłym spojrzeniem na dziecięcy świat.

Autorka bloga współpracowała z takimi firmami jak Il Gufo, Monnalisa, Quis Quis, Jacadi Paris, GOCCO, MAA czy z największymi butikami z moda dziecięcą, takimi jak Childrensalon. Na blogu pojawiły się  sesje dziecięce z kolekcjami Dolce&Gabbana, Armani Junior czy Kenzo.

Tym razem będzie tworzyła sesję dla marki Kardashian Kids, co wywołało trochę zamieszania w polskich mediach. Szkoda, że jej blogiem zainteresowano się dopiero teraz – bo blog VIVI&OLI jest uznany przez światowe marki dziecięcie od kilku lat.

Pierwszych efektów sesji z kolekcją Kardashian Kids możemy spodziewać się na przełomie kwietnia i maja. Katarzyna Przydryga została Dyrektorem Artystycznym pokazów dziecięcy, ktore odbędą się podczas WARSAW FASHION STREET. Serdecznie gratuluję Kasi współpracy i już nie mogę doczekać się zdjęć i pokazów!

W galerii znajdziecie przykładową sesję zdjęciową autorstwa Kasi dla marki Baghera.

Zdjęcia: Katarzyna Przydryga

ZOBACZ BLOG
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

 

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany