DW

Stylowe życie z SKINELLE- Kazimierz cz.1

Lipiec 25, 2012 0 Podróże

Wczorajszy dzień był uroczy. Zanim napiszę jak było i co robiłam, to chce Wam powiedzieć, że cieszy mnie fakt, że mojego bloga czytają osoby wrażliwe, skromne, otwarte, ciekawe świata.
Kolejny wyjazd udowodnił mi, że tak jest i że, warto pisać bloga!
Dzięki SKINELLE mogę realizować projekt STYLOWE ŻYCIE, być w miejscach, które odkrywamy od strony architektury, sztuki, przyrody. Mamy możliwość poznania artystów i być w miejscach, których nie znajdziemy w przewodnikach.
Kazimierz to miasteczko, które jest wszystkim znane. Niektórzy mówią, że przereklamowane i oklepane i że, nic w nim ciekawego się nie dzieje się dzieje. Czy tak jest? Wszystko zależy z kim jesteśmy i co chcemy zobaczyć.
Kazimierz jest uroczy pod wieloma względami. Ma swój klimat i wiele ciekawych miejsc, które warto poznać.

Wyjechałyśmy z Warszawy o 8.00. Przez całą podróż rozmawiałyśmy na różne tematy. Ja opowiadałam jak to jest, żeby osiągnąć cel w życiu zawodowym i ile popełniamy błędów, które powinno się pamiętać.
Kilka przykładów z życia wziętych i już byłyśmy w Kazimierzu.
Tam czekała na nas Agnieszka, która przyjechała z Krakowa i Jola, mieszkanka Kazimierza, która była naszą przewodniczką.
Plan naszego pobytu był inspirowany przewodnikiem SPACEROWNIK po Kazimierzu.

Na początku była kawa w CAFE + i gorące rogaliki. Podczas kawy, Jola przedstawiła nam plan naszego popytu.
Po głębokim "oddechu" wsiadłyśmy w meleksa z miłym kierowcą, który na jednym "wdechu" opowiadał ciekawostki o Kazimierzu. Pan zachwycony, bo wiózł same uśmiechnięte kobiety.
Pierwsze zdanie podczas podróży, które usłyszałyśmy -"Proszę Pań tam stoi figurka psa, któremu świeci to, co najczęściej dotykają panie" .
Co panie dotykają dowiecie się później, bo teraz muszę uciekać :))))

C.D.N.

Gościem specjalnym była znana dziennikarka Barbara Mietkowska.

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany