DW

NEW LOOK DESIGN REFRESH 2016

Październik 16, 2016 3 Polecam

 

Wystartowała nowa edycja NEW LOOK DESIGN - konkursu dla artystów i projektantów mody stworzonego przez Dorotę Wróblewską.

Tegoroczna edycja pod hasłem REFRESH poszerza się o nowe kategorie - do tradycyjnej FASHION doączyła kategoria ART oraz kategoria INSPIRACJE. Wśród atrakcyjnych nagród, w tym pieniężnych, są wyjazd do Rzymu oraz możliwość zaprezentowania swojej kolekcji ubrań podczas jednej z ważniejszych imprez modowych w stolicy - WARSAW FASHION STREET 2017.

Finał NEW LOOK DESIGN REFRESH odbędzie się 1 grudnia 2016 roku.

NEW LOOK DESIGN Refresh 2016 to wznowiona wersja konkursu, który promuje utalentowanych artystów oraz projektantów mody.

Chcemy nagradzać i inwestować w młodych, obiecujących twórców i projektantów, którzy w swoich realizacjach łączą nowoczesność, innowacyjność i elegancję na miarę XXI wieku, a jednocześnie wykraczają poza konfekcję, tworząc ponadczasowe dzieła sztuki – mówi Dorota Wróblewska, pomysłodawczyni i organizatorka konkursu.

Dwie kategorie: FASHION oraz CARLO ROSSI INSPIRACJE, są adresowane do projektantów mody.

W pierwszej należy zaprojektować kolekcję inspirowaną włoskim stylem życia „La Dolce Vita”, a w drugim, suknię w kolorze owoców truskawki i/lub brzoskwini.

Została również stworzona kategoria ART, dla osób związanych z kulturą i sztuką, tu tematem jest również włoski styl życia. Do konkursu można się zgłaszać przez stronę internetową: http://www.newlookdesign.pl.

 

Partnerem głównym konkursu jest Carlo Rossi.

NEW LOOK DESIGN to konkurs z wieloletnią tradycją dla projektantów mody. Organizowany od 2006 roku przez Dorotę Wróblewską miał na celu promocję najbardziej utalentowanych projektantów.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się sztuką i modą. Tegoroczna edycja pod hasłem REFRESH powiększa się o nowe kategorie: ART oraz kategorię komercyjną CARLO ROSSI INSPIRACJE.

PARTNERZY-Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru.

Konkurs objęły patronatem medialnym JOY, Cosmopolitan, Esquire oraz www.cosmopolitan.pl, www.joy.pl, www.esquire.pl, www.jastrzabpost.pl, www.sophisti.pl, www.dorotawroblewskablog.pl

STRONA KONKURSU www.newlookdesign.pl

 

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany