DW

Wróblewska i Turnau ocenią prace fotografików

Lipiec 04, 2016 0 Polecam

 

„Stare Dębniki. Nowa Perspektywa” to tytuł konkursu fotograficznego zorganizowanego przez jednego z wiodących w Polsce deweloperów, w którego jury zasiądą Dorota Wróblewska i Grzegorz Turnau.

Pierwsze zgłoszenia do niezwykłego konkursu, który firma Echo Investment przygotowała                  z myślą nie tylko o mieszkańcach Krakowa, już wpływają. W konkursie fotograficznym „Stare Dębniki. Nowa Perspektywa” wziąć udział może każda dorosła osoba. Wystarczy,                          że wybierze się na teren inwestycji Park Avenue Apartments i sfotografuje otaczającą go przestrzeń wedle własnego uznania.

- Zaprosiliśmy do jury dwie znakomite osobowości. Promotorkę mody, koneserkę designu
i znawczyni
ę trendów Dorotę Wróblewską oraz znakomitego Krakowianina, muzyka Grzegorza Turnaua – mówi Jakub Tamborowski, szef biura sprzedaży.

Jest też o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie są ekskluzywne wczasy na portugalskiej wyspie Madera, na które wybrać się będzie można z osobą towarzyszącą                    w nadchodzące wakacje. W jury zasiądą przedstawiciele Echo Investment, Krakowianin – wybitny artysta Grzegorz Turnau, a przewodniczyć im będzie Dorota Wróblewska, promotorka imprez związanych z modą i sztuką.

Park Avenue Apartments to inwestycja niezwykła, stąd pomysł, by stała się tematem konkursu fotograficznego. Jej związek z otoczeniem – sąsiedztwem Parku Dębnickiego - podkreśla zieleń ogrodowa starannie zaprojektowana przez architektów krajobrazu. Związek z naturą dopełnia mała architektura: ławki, dyskretne oświetlenie i plac zabaw. Modernizm wprowadził do architektury przejrzystość i funkcjonalność. Nadał obiektom elegancji                          i ponadczasowej formy. Właśnie po te wartości sięgnęli projektanci apartamentowców, nie poddając się przejściowym modom i chwilowym trendom. Modernistyczne wille Park Avenue Apartments wpisano w historyczny kontekst okolicy, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje miejsca.

Konkurs rozpoczął się 24 czerwca i trwać będzie do 6 lipca. Prace finałowe zobaczyć będzie można na wernisażu organizowanym przez dewelopera na terenie inwestycji już 9 lipca br. w godzinach 10.00 do 17.00. Wówczas też poznamy autora najlepszych zdjęć, którego spośród finałowych propozycji jurorów wybiorą mieszkańcy Krakowa. Wystawa zdjęć potrwa do 31 sierpnia 2016 r.

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny 1
Konkurs fotograficzny 2
Konkurs fotograficzny 3
Konkurs fotograficzny 4

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany