DW

Warszawscy dealerzy Volkswagena zapraszają 27-28 czerwca na ul. Nowy Świat

Czerwiec 22, 2015 1 Showbiznes

Warszawscy dealerzy Volkswagena zapraszają 27-28 czerwca na ul. Nowy Świat w Warszawie na wielkie święto mody i kultury - X edycję WARSAW FASHION STREET.

Wzdłuż ulicy zostanie wyeksponowanych kilkanaście najnowszych modeli wszystkich marek Volkswagen. Niewątpliwą atrakcją będzie futurystyczny VW XL1, zbudowany niemal w całości z włókna węglowego. Xl1 ze zużyciem paliwa 0,9l/100 km jest najoszczędniejszym produkowanym seryjnie samochodem na świecie!

Na wszystkich Gości czekać będzie również wystawa specjalna samochodów w modowych aranżacjach. Odwiedzający będą mogli zrelaksować się w namiocie Volkswagena, w którym znajdą się także atrakcje dla dzieci. Przez cały czas trwania wydarzenia dealerzy zapewniają konsultacje ze sprzedawcami oraz możliwość zapoznania się z ofertą finansową Volkswagen Bank.

W niedzielę od godz. 13:00 na scenie głównej będzie można podziwiać także najnowszą wersję legendarnego Volkswagena New Beetle.

Na wydarzenie zapraszają Partnerzy Główni Wydarzenia - dealerzy marki Volkswagen w Warszawie: Chylińscy, Krotoski-Cichy, Porsche Połczyńska, Rowiński-Wajdemajer, Sobiesław Zasada i Auto Szewczyk.


Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany