Akademia

WARSZTATY - DRZWI DO STYLU

Dorota Wróblewska, Październik 21, 2017 3 Akademia
WARSZTATY- DRZWI DO STYLU
Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących poprawić swój wizerunek i odnaleźć styl.  Uczestnicy w trakcie szkolenia przyjrzą się swoim priorytetom, zaplanują najlepsze wersje swoich stylizacji, nauczą się radzić sobie z doborem garderoby, zapoznaniem sylwetki. Dowiedzą się, w jaki sposób zarządzać swoją garderobą. Jak ukryć wady i podkreślać zalety. Szkolenie DZWI DO STYLY to najlepsza droga do odnalezienia balansu między życiem zawodowym jak i osobistym. Zwiększenie swojej skuteczności pod względem wizerunku i pewności siebie. Zorganizuj swoją codzienność w sposób, która pozwoli na osiągnięcie postawionych celów, w równowadze z samym sobą. Odnajdź swój styl! Dzięki temu zyskasz bezcenny czas oraz nauczysz się walczyć ze swoimi słabościami. Ograniczysz stres przez umiejętne rozpoznawanie i zarządzanie swoją garderobą. Pokonasz wewnętrzne blokady swoich problemów związanych z wizerunkiem.

PROGRAM WARSZTATÓW DRZWI DO STYLU Warsztaty odbędą się w Warszawie 9 i 15 listopada. Program zostanie przesłany Ustalanie priorytetów – Styl a Stylizacje.
Zarządzanie garderobą. Praktyczne porady. Uczestniczki czynnie biorą udział w warsztatach  pod okiem ekspertów. Podczas warsztatów każda uczestniczka ma indywidualne doradztwo. Naszym celem jest przełamywanie stereotypów i poszukiwanie stylu – Metody najlepszych stylizacji do danej sylwetki. Weryfikacja. Przewidywanie tego, czego należy unikać. Co warto skompletować w swojej szafie.SMART SHOPPING- Jak zrobić mądre zakupy. W co warto zainwestować. Indywidualny plan rozwoju. KOSZT- 1500 ZŁ Ze względu na małe grupy ilość miejsc jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i dokonana wpłata. OSOBY ZAINTERESOWANE Osoby zainteresowane prosmy o kontakt- piotr.zyznowski@sophisti.pl z dopiskiem WARSZTATY STYLU  

Nowa inicjatywa mojej Akademii to akcja pt. Modny Sukces z Akademią Doroty Wróblewskiej

DW, Marzec 05, 2012 3 Akademia
Nowa inicjatywa mojej Akademii to akcja pt. Modny Sukces z Akademią DW.


Już wyjaśniam o co chodzi :) Będą to ogólnopolskie wykłady o modzie i stylu, otwarte dla wszystkich i dostępne na każdą kieszeń! Brzmi zachęcająco? Czytajcie więc dalej:)
Zaczynamy od Warszawy, potem ruszymy do innych miast. Postaramy się dotrzeć do wszystkich chętnych. Na pierwsze wykłady możecie przyjść już w sobotę 14 kwietnia.
Każdy sam wybiera o czym chce posłuchać, z czego się doszkolić i z kim spotkać. Do wyboru są 3 moduły, z których każdy trwa 2,5h:
Pierwszy wykład poprowadzę ja, a gościem specjalnym na tym spotkaniu będzie Barbara Mietkowska, redaktor naczelna ELLE! Będziemy mówić o modzie, stylu, kodach ubioru, zdradzać sekrety na świetny styl i jak poznać swoją sylwetkę.
Drugi moduł to możliwość konsultacji z wizażystką i kolorystką. Podczas tego wykładu dowiedziecie się jak się malować, jakie kolory Wam pasują. Wykłady poprowadzą Olga Nejbauer zespołem i Katarzyna Sut.
Trzecie spotkanie przeznaczone jest dla Panów. We własnym gronie, przy fachowej pomocy Piotra Zachary, redaktora naczelnego miesięcznika In Style dowiedzą się jak się komponować swoją szafę i dobrać odpowiedni fason do swojej sylwetki i okoliczności.
Co jest w tym najfajniejsze? Fantastyczni wykładowcy, mnóstwo ciekawych informacji i każdy sam wybiera na ile modułów chce się zapisać. I jeszcze coś! Jeśli zdecyduje się na dwa z trzech, to może dodatkowo skorzystać z bezpłatnej konsultacji stylistów fryzur!
Koszt jednego modułu to tylko 190 zł. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta inicjatywa.
Gdyby ktoś już teraz chciał się zapisać, wyślijcie zgłoszenie na adres: akademia@mediasukces.pl
 

MODNY SUKCES Z AKADEMIĄ DOROTY WRÓBLEWSKIEJ

DW, Luty 27, 2012 2 Akademia
MODNY SUKCES Z AKADEMIĄ DOROTY WRÓBLEWSKIEJ Czyli ogólnopolski cykl wykładów o modzie i stylu

14 kwietnia 2012 r. w Warszawie odbędzie się pierwsze w Polsce szkolenie z kodu ubioru
i autoprezentacji pod patronatem Akademii Doroty Wróblewskiej i magazynu „Elle”. Będzie to inauguracja ogólnopolskiej akcji. Uczestnicy wykładów w teorii i praktyce poznają tajniki stylizacji ubioru i  wizażu.
Szkolenia poprowadzą specjaliści w dziedzinie mody: Dorota Wróblewska, Piotr Zachara, Olga Nejbauer z ekipą, Katarzyna Krzyszkowska-Sut. Gościem specjalnym będzie Barbara Mietkowska – Redaktor Naczelna miesięcznika „Elle”. Wykładowcy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doradzą jak wykorzystywać aktualne trendy w praktyce.  Pozwalają na wydobycie atutów urody, figury, stylu, a przede wszystkim osobowości. Do wyboru uczestnicy będą mieli 3 wykłady, trwające po ok. 2,5 godziny: I.Trendy w modzie damskiej.  Co to znaczy dobrze ubrana kobieta? Znajomość sylwetki. Czym się różni styl od trendów? Szkolenia dla kobiet z kreowania własnego wizerunku jako klucza do sukcesu zawodowego, towarzyskiego i osobistego. Analiza sylwetki i stylu uczestniczek, zasady komponowania ubioru w zależności od okazji, odpowiednie dobieranie materiałów, wzorów, fasonów i dodatków, korygowanie niedoskonałości sylwetki – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas szkolenia.
Wykład poprowadzą:
Dorota Wróblewska - producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki. Gość specjalny Barbara Mietkowska – Redaktor Naczelna mięsięcznika “Elle”. II.Trendy w modzie męskiej.  Co to znaczy dobrze ubrany mężczyzna?
Podczas wykładu szczegółowo omówione zostaną definicje, zasady i różnice pomiędzy business, casual business, smart casual, casual Friday, black tie, white tie.  Zgromadzeni na wykładzie Panowie dowiedzą się co dokładnie oznaczają wymienione terminy, przy jakich okazjach mogą się z nimi zetknąć, w jaki sposób odpowiednio dobrać garderobę, aby spełniać kryteria każdego z nich. Praktyczne porady
i zastosowania tego co już posiadamy, co należy obowiązkowo dokupić, a także czego unikać jak ognia, bo stanowi faux pas.
Wykład poprowadzi: Piotr Zachara – redaktor naczelny miesięcznika „InStyle”, jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w kraju.

III.Makijaż i typy kolorystyczne
Uczestniczki spotkania poznają podstawy teoretyczne i praktyczne makijażu dziennego i biznesowego. Nauczą się jak wykonywać dobry makijaż, jak tuszować niedoskonałości cery oraz jakich kosmetyków używać do swojego rodzaju skóry. Podczas tego spotkania każda z uczestniczek pozna odpowiednie kolory do swojej karnacji.
Wykład poprowadzą:
Olga Nejbauer – makijażystka, charakteryzator filmowy, teatralny; na co dzień pracuje na planach filmowych, w teatrze oraz przy programach telewizyjnych
Katarzyna Krzyszkowska-Sut – Absolwentka Universite de la Mode; Specjalistka do spraw metamorfozy i kreowania wizerunku.
Koszt uczestnictwa w 1 wykładzie wynosi 190 zł.
Pakiet 2 wykładów: cena 320 zł w tym porada stylistów fryzur salonu Ce-Ce Beauty Spa
Zapisy na szkolenie pod adresem e-mail akademiaubioru@mediasukces.pl oraz na stronie internetowej www.akademiaubioru.com

To pierwsze w Polsce szkolenie o modzie i stylu Akademii Doroty Wróblewskiej. Kolejne spotkania będą organizowane m.in. w takich miastach jak Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków, Kielce. Informacje o terminach kolejnych szkoleń będą na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej Akademii www.akademiaubioru.com

Akademia Doroty Wróblewskiej została stworzona z myślą o osobach zainteresowanych praktyczną wiedzą dotyczącą Mody, Kodu Ubioru, Autoprezentacji oraz tajników produkcji eventów o tematyce modowej. Organizowane przez Akademię szkolenia obejmują teoretyczne i praktyczne zajęcia przygotowujące uczestników w zakresie kompleksowej stylizacji ubioru oraz wizażu. Akademia do tej pory przeszkoliła już ponad 1000 osób. Twórcą Akademii jest Dorota Wróblewska - producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki; wykładowca kodu ubioru, business looku oraz autoprezentacji; laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET. Autorka i producentka programów telewizyjnych o wizerunku , metamorfozach i modzie, takich jak: Moda za 500, Modna Moda , Metamorfozy, Fashion Cafe, Supermodels. Właściciel Domu Mody Forget-me-Not, który prezentuje wystawy, kolekcje zdolnych polskich i zagranicznych projektantów; autorka książek o modzie.

www.akademiaubioru.com Zapisy: akademiaubioru@mediasukces.pl
 

Akademia/ Zapisy na szkolenia z kodu ubioru i autoprezentacji

DW, Grudzień 27, 2011 0 Akademia
Akademia została stworzona z myślą o osobach zainteresowanych praktyczną wiedzą dotyczącą Mody, Kodu Ubioru , Autoprezentacji oraz tajników produkcji eventów o tematyce modowej. Organizowane przez Akademię szkolenia obejmują teoretyczne i praktyczne zajęcia przygotowujące uczestników w zakresie kompleksowej stylizacji ubioru oraz wizażu.
W najbliższym czasie Akademia poszerzy zakres szkoleń w kilku specjalizacjach związanych z branżą mody.
Nowa formuła szkoleń, której wzorzec oparty jest na systemie amerykańskim. Teoria połączona z praktyką. Naszym celem jest przekazać jak najwięcej wiedzy, sprawdzić, ocenić, pomóc i przygotować do pracy. Ponieważ jest zainteresowanie szkoleniami z Kodu Ubioru i Autoprezentacji informuję, że szkolenia rozpoczną się od września. SZKOLENIA Z KODU UBIORU I AUTOPREZENTACJI- SZKOLENIA JEDNO I DWUDNIOWE DLA KOBIET
WYKŁADOWCA -Dorota Wróblewska z zespołem.
Jaki mam styl i co powinnyśmy w sobie zmienić ? Jeżeli jesteście zainteresowani szkoleniem i chcecie uzyskać więcej informacji ( program ) prosimy o kontakt: akademiaubioru@mediasukces.pl PARTNERZY SZKOLEŃ- DOM MODY FORGET-ME-NOT, KANEBO, Ce-Ce’ Hair, Beauty & Spa WSPÓŁPRACA PRASOWA- SOPHISTI.PL, SOPHISTIFASHION.PL, KIMONO.PL Pytania i odpowiedzi na blogu ( komentarze). 

AKADEMIA UBIORU I AUTOPREZENTACJI-Rozwija się !

DW, Grudzień 01, 2011 3 Akademia
                        Kochani, Akademia Kodu Ubioru rozwija się mamy coraz większe sukcesy ! Nasza ekipa w składzie 28 osób, dzisiaj przeprowadzi szkolenia dla kadry jednego z największych banków. Mamy przeszkolić 800 osób. Robimy warsztaty i wykłady dotyczące wizerunku, kodu ubioru, autoprezentacji. Szkolenia odbędą się dla kobiet i mężczyzn.
Jestem bardzo ciekawa jak będzie :)
Zaraz wyjeżdżam, a Was zachęcam na indywidualne szkolenia, które odbędą się w styczniu :)
Tylko teraz okazji Świąt mamy ceny promocyjne.Taki prezent pod choinkę zostaje w pamięci na lata i może zmienić Wasz styli i podejście do mody. SZKOLENIE JEDNODNIOWE- CENA -590 ZŁ
SZKOLENIE DWUDNIOWE- CENA 990 ZŁ Szkolenia jednodniowe odbędą się 13 i 14 stycznia.
Szkolenia dwudniowe odbędą się 21,22 stycznia. Więcej informacji na stronie-www.akademiaubioru.com
Serdecznie zapraszam :) Chętnych prosimy o kontakt; akademiaubioru@mediasukces.pl
 

Szkolenia -Akademii

DW, Listopad 28, 2011 0 Akademia
http://www.akademiaubioru.com Chętnych bardzo proszę o kontakt: akademiaubioru@mediasukces.pl

Akademia pod choinkę !

DW, Listopad 10, 2011 0 Akademia
Ponieważ zbliżają się święta, to mamy niespodziankę :) Tylko do 20 grudnia będzie można kupić szkolenie z kodu ubioru i autoprezentacji Akademii Forget-me-Not jako prezent pod choinkę w promocyjnej cenie. SZKOLENIE JEDNODNIOWE- CENA -590 ZŁ
SZKOLENIE DWUDNIOWE- CENA 990 ZŁ Szkolenia jednodniowe odbędą się 13 i 14 stycznia.
Szkolenia dwudniowe odbędą się 21,22 stycznia. Więcej informacji na stronie-www.akademiaubioru.com
Jeżeli jesteście zainteresowani szkoleniem prosimy o kontakt pod adres: akademiaubioru@mediasukces.pl Modny upominek w formie szkolenia, będzie miał specjalne pudełko, które zwróci uwagę pod choinką.
 

Piotr Zachara-Getting dressed for success

DW, Wrzesień 30, 2011 0 Akademia
Piotra Zachary nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynący z doskonałego wyczucia stylu redaktor naczelny magazynu InStyle od lat uchodzi za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w kraju.
Ciesze się, że zgodził się podzielić swoją wiedzą z gentlemanami, którzy chcą poznać tajniki stylu, szyku i elegancji odpowiedniej w zależności od okazji. W Akademii poprowadzi wykłady i warsztaty pod hasłem Getting dressed for success czyli ubrania skazane na sukces. Będą to jednodniowe szkolenia dla mężczyzn z kreowania własnego wizerunku jako kluczu do sukcesu zawodowego, towarzyskiego i osobistego. W programie znajdą się m.in.;
-Definicje i przykłady stylizacji na business, casual business, smart casual, casual Friday, black tie, white tie.
- Ważne detale –od bielizny i skarpetek po krawaty i szaliki
-Kod kolorów, czyli indywidualna paleta barw
-Biżuteria – co jest męskie, a co modne ?
-Podstawy pielęgnacji – konsultacje z fryzjerem, kosmetyki, których nie wolno się wstydzić Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach prowadzonych przez Piotra Zacharę zapraszamy do zapisów pod adresem: akademiaubioru@mediasukces.pl