Dorota Wróblewska

Fullspot i minimalizm

Marzec 12, 2014 0 Testy DW

'O bag' to piękny i prosty design dla tych, którzy lubią minimalizm. Torba na żywo robi dużo większe wrażenie.

Posiada wiele praktycznych rozwiązań. Wbrew pozorom jest miękka w dotyku, lekka i wodoodporna. Zachwyca kolorystyką. Spośród oferty ‘O bag’ możemy wybierać kolory ciemne, jasne, fluo i pastele, dzięki czemu torebki pasują na każdą okazję, zarówno na wakacyjną imprezę, jak i wieczorne wyjście.

Materiał, z którego jest wykonana nadaje torbie elegancki wygląd. Do tego szeroka gama wymiennych uchwytów, z różnokolorowej skóry naturalnej, eko, lakierowanej czy sznurka marynarskiego umożliwia stworzenie swojego unikalnego, indywidualnego modelu ‘O bag’

'O bag' zaprojektowany został dla młodych, dynamicznych kobiet, które doceniają prostotę funkcjonalność, a zarazem oryginalność przedmiotów. Dzięki oryginalnym dodatkom każdego dnia może zmieniać się razem z Tobą, by jak najlepiej wyrażać charakter i styl. Pomysł bardzo ciekawy. Torba na żywo wygląda dużo lepiej.

Czy przyjmie się na rynku mody w Polsce?

Moim zdaniem powinna nie tylko ze względu na ciekawy design, ale praktyczność. Torba nie boi się deszczu, a w naszym klimacie to duża zaleta.
Polecam!

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany