Sophisti TV

SUPER MODELS by L'Oreal Paris - supermodelki odcinek 8

Czerwiec 06, 2010 1 Videoblog
Odcinek 8
Akcja programu „Supermodelki” przenosi się do malowniczo położonej willi artysty - malarza Michała Zaborowskiego. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta, ponieważ w programie zostało już tylko sześć uczestniczek.
Tym razem modelki będą musiały się zmierzyć z elementarnymi zadaniami aktorskimi. Od razu trzeba zaznaczyć, że jurorzy nie będą oceniać wyłącznie wyniku finalnego ich pracy. Natomiast interesować ich będzie zaangażowanie i determinacja uczestniczek oraz ich stosunek do zadania.
Każda z modelek dostaje scenariusz; jedną scenę, którą musi nauczyć się na pamięć, a następnie odegrać przed kamerą. Dla dziewczyn jest to bardzo duży stres, ponieważ już sama nauka tekstu w tak gorączkowej atmosferze sprawia nie lada trudności.
Okazuje się też, że scenki dotyczą damsko - męskich tematów, a partnerem z którymi uczestniczki muszą je odegrać jest profesjonalny aktor. Efekty pracy ocenia gość specjalny – pani reżyser Joanna Gaudziak.
Jurorzy mają trudny orzech do zgryzienia - z jednej strony w programie znajduje się uczestniczka, które skończyła studium aktorskie, z drugiej - są tu też osoby, które nigdy nie miały z aktorstwem nigdy do czynienia.
Jeżeli jesteście ciekawi, jak jurorom udało się wybrnąć z tego problemu, a także… jeżeli chcecie zobaczyć autentyczne łzy… zapraszamy na następny program „Supermodelki”. 

opis opis

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany