Warsaw Fashion Street

WARSAW FASHION STREET 2012- Bogusława Jaworska- Zniszczoł

BOGUSŁAWA JAWORSKA- ZNISZCZOŁ, Czerwiec 28, 2012 0 Warsaw Fashion Street
Kolekcja New Look Design- Bogusławy Jaworskiej -Zniszczoł. Bogusława Jaworska - Zniszczoł- moja przygoda z Warsaw Fashion Street 2012 rozpoczęła się z chwilą dołączenia do finalistów New Look Design. Pomysł wypłyną z umiłowania twórczośc i Odilona Redona- prekursora surrealizmu. Kolekcję „Czernidła” zaprezentowały piękne ,młode modelki ale te ubiory mogą nosić panie w każdym wieku i na różne okazje.
Jakość odszycia i tkanin złożyły się na całościowy obraz zaprezentowanej kolekcji. Lubię czerń, którą rozbielam ,poszarzam by podkreślić malarskość ubiorów. W swej twórczości modowej używam ręcznie robionej dzianiny. Elementy dzianinowe są pomyślane tak aby mogły być noszone z innymi strojami.
Moje kolekcje wyróżniają wysokiej jakości tkaniny i przędze co podnosi atrakcyjność i wartość użytkową ubiorów.
Miłe przeżycia towarzyszyły mi podczas święta mody.
Dziękuję w tym miejscu Pani Dorocie Wróblewskiej i Pani Marcie Panasiuk za ciepłe przyjęcie.
Szkoda że tak krótko.

WARSAW FASHION STREET 2012- Monika Makowska

MONIKA MAKOWSKA, Czerwiec 27, 2012 0 Warsaw Fashion Street
Pokaz kolekcji New Look Design Moniki Makowskiej. Monika Makowska- kolekcja mówi o moim wnętrzu, emocjonalnie odbieram obraz, patrząc na kolekcję widać co jest w moim wnętrzu , w mojej głowie. Identyfikuję się z każdą kobietą, która tak jak ja jest na pozór chaotyczna, ale tam gdzieś głębiej wszystko ma poukładane, jest jak być powinno, ma swoje miejsce. Patrząc na obraz przenoszę się w to wnętrze, na pierwszy rzut oka widok jest trochę mroczny, ale potem już widać światło, przedostaje się z zakamarków i wszystko na obrazie jest po coś, jedna strona na obrazie jest trochę skomplikowana, ale druga bardziej harmonijna, taka jak kobieta.

WFS 2012-Podziękowania Kasi S i dziewczynom z garderoby

DW, Czerwiec 25, 2012 15 Warsaw Fashion Street
Kochani, wczoraj był dla nas bardzo ciężki dzień. Czuję się jak balon, który nie ma powietrza. Oczywiście będę zamieszczać relacje, ale teraz muszę wziąć głęboki oddech i podziękować tym  którym z emocji zapomniałam podziękować wczoraj.
Podczas podziękowań wymieniłam wszystkich, którzy pracowali przy widowisku, ale nie wymieniłam osoby, która cały dzień koordynowała wszystkie modelki. Osoby, która ma cierpliwość jest opanowana, profesjonalna i uważna. Mimo stresu i napiętej sytuacji jest zawsze uśmiechnięta i zawsze zna odpowiedź na każde pytanie. Trudno powiedzieć, że jest asystentką Kasi Sokołowskiej, bo dla mnie to nie asystentka tylko drugi reżyser. Reżyser, którego uwielbiam i szanuję.
Kasia Stefaniuk- Dziewczyna wulkan, która jest jak "Leon Zawodowiec".
Bardzo dziękuję Kasi Stefaniuk i wszystkim dziewczynom z garderoby za wspaniałą współpracę. DZIEWCZYNY Z GARDEROBY!
Jesteście niesamowite!
Zrobić jeden pokaz to nie problem, ale zrealizować 60 pokazów i panować nad garderobą to sztuka!
Warsaw Fashion Street jest najtrudnieszą produkcją pod wieloma względami. Dzięki Wam jesteśmy w stanie realizować ten projekt. Dziękuję za wszystko ! Dziękuję wszystkim osobom z wolontariatu, którzy pracowali przy wydarzeniu. Dziękuję dziewczynom z mojego bloga, które zgłosiły się i poświęciły czas.
Na końcu chcę podziękować mojej babci za to, że czuwa i koorduje pogodą od ośmiu lat . Kolejny raz świeciło dla nas słońce. Dzisiaj padał deszcz i jest zimno. Jak tu nie wierzyć w czary? Dziękuję całej produkcji wydarzenia. P.S. Zbieram siły i napiszę więcej.  Na zdjęciu- Katarzyna Stefaniuk i Katarzyna Sokołowska

WYSTAWA - "MODA NA TALERZU"

DW, Czerwiec 20, 2012 2 Warsaw Fashion Street
Przedstawiam listę projektantów, których biżuteria została wybrana do wystawy odbywającej się podczas Warsaw Fashion Street  " MODA NA TALERZU" Linda Lacroix
Erickson Beamon
Anna Horsecka
Magdalena Mól
Anna Turej
Magdalena Ryniec
Joanna Kępińska
Agata Wojtczak
Monika Tomaszewska
Joanna Motyka
Jacek Ostrowski
Agata Kemona
Aleksandra Przybysz
Marta Samborska
Anna KurpasBardzo dziękuję wszystkim za przesłanie projektów. Proszę o przesłanie biżuterii kurierem do piątku włącznie na adres: Media Sukces s.c. ul. Zwycięzców 6 a lok 8 03-941 Warszawa
 

WARSAW FASHION STREET - Karolina Szostak ma dystans !

DW, Czerwiec 02, 2012 3 Warsaw Fashion Street
Przygotowania do Warsaw Fashion Street trwają.Lista projektantów zamknięta, finaliści konkursów wybrani, casting na modeli zrobiony i zarys scenariusza napisany.
W tym roku będzie się działo!Już 24 czerwca wystąpi ponad 70 modeli i modelek, zobaczymy około 60 pokazów i kilkadziesiąt gwiazd.
Widowisko będzie trwało na scenie 10 godzin! Pokazy charytatywne, konkursy, kolekcje komercyjne, debiuty mody, talenty, uznani kreatorzy i Ci którzy odnoszą wielkie sukcesy w modzie. Podczas dwóch dni będą wystawione show roomy z artystami, którzy zaprezentują polską twórczość. Warsaw Fashion Street to wielkie święto mody. W zeszłym roku wydarzenie zobaczyło ponad 160 tyś osób i kilka milionów telewidzów. W tym roku będziemy mieli nowych gości- 100 tyś turystów, którzy przyjadą na EURO 2012 i przy okazji będą podziwiać polską modę i polskie modelki. Jest to najtrudniejsza edycja ze wszystkich, które do tej pory miały miejsce. Przy imprezie będzie pracować ponad 200 osób samej ekipy produkcyjnej. Jak co roku szykujemy niespodzianki.
 Tak jak obiecałam, zobaczymy pierwszy pokaz mody plus size ! Specjalnie uszyta i zaprojektowana kolekcja, wybrane modelki z castingu, które mają rozmiar 40-46.
W kolekcji PAPILLON weźmie udział gwiazda, która ma dystans do swojej sylwetki i kocha swoje ciało!
Jest kobietą wyjątkową, akceptuje i lubi siebie taką jaka jest. Bez retuszu. Jestem pewna, że po tym pokazie pokocha ją cała Polska. Za co ? Za dystans i odwagę.
Prezenterka telewizji POLSAT- Karolina Szostak zaprezentuje dwie kreacje.
Piszę o tym, bo mamy wiele gwiazd z rozmiarem plus size, a tylko jedna zgodziła się na udział w tym pokazie.
Wiele odwołało swój udział w ostatniej chwili,  bo boją się fali krytyki i braku tolerancji naszego społeczeństwa.
Niektóre gwiazdy plus size były umówione na miarę i w ostatniej chwili powiedziały NIE. 
O czym to świadczy? Czy naprawdę trzeba się wstydzić rozmiaru 40-44? Dlaczego jesteśmy tak mało tolerancyjni na plus size?  Hipokryzja nic więcej ! UWAGA! Pokaż swój styl na WARSAW FASHION STREET !  Dla tych, którzy kochają modę, ulicamodna.pl zrobiła konkurs w którym jurorką jest Anja Rubik- Zobacz-http://www.ulicamodna.pl/k/pokaz-ulicy-modnej/

Prosto z bajki na Warsaw Fashion Street

DW, Maj 02, 2012 0 Warsaw Fashion Street
Jak co roku podczas Warsaw Fashion Street pokażemy pokazy z udziałem dzieci.
PROSTO Z BAJKI
Kolekcja dziecięca w bieli i w jasnych różach, błękitach. Jej pierwszy pokaz zobaczymy już 24 czerwca na WARSAW FASHION STREET 2012. Kolekcję można kupić w Antonio & Co w Galerii Mokotów oraz na stronie www.prostozbajki.pl Zdjęcia- Krzysztof Dubiela

Ulica projektantów na WARSAW FASHION STREET 23-24 CZERWCA !

DW, Kwiecień 27, 2012 0 Warsaw Fashion Street
Drodzy projektanci , po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street zorganizujemy Ulicę Projektantów, w ramach której powstaną stoiska wystawienniczo- sprzedażowe przeznaczone dla projektantów biżuterii i dodatków.
Każdy projektant otrzyma do dyspozycji własną przestrzeń w pawilonie wystawienniczym ( ilość miejsc ograniczona) zlokalizowanym na Trakcie Królewskim w Warszawie.
Ulicy Projektantów będzie towarzyszył katalog zawierający zdjęcia wraz z opisem kolekcji oraz promocja twórców.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt na adres zaneta@mediasukces.pl
 

Ogłoszenie dla pasjonatów mody

DW, Kwiecień 11, 2012 0 Warsaw Fashion Street
Ponieważ zbliża się Warsaw Fashion Street nasza produkcja postanowiła zrealizować kilka projektów związanymi z blogerkami i szafiarkami. 1. POKAZ
Pokaz stylizacji z udziałem osób, które prowadzą blogi i kochają modę.
Najciekawsza stylizacja zostanie nagrodzona! Podczas wyjścia na scenę zostanie wyświelona strona blogera. 2. STUDIO
Produkcja wybierze dwie osoby do przeprowadzania wywiadów z projektantami i gośćmi- STUDIO WARSAW FASHION STREET. Wybrane osoby muszą być komunikatywne, błyskotliwe, odważne i obyte z kamerą.
Ważna dykcja i znajomość rynku mody! 3. AKREDYTACJE
Na Warsaw Fashion Street będą rozdane specjalne akredytacje dla 10 blogerów. Akredytacje upoważniają do wejścia do sektora VIP, galę oraz na wieczorny bankiet. Wszyscy zainteresowanych proszę o kontakt pod adres: katarzyna@mediasukces.pl Napisz czym jesteś zainteresowana/ny , wyślij informacje o sobie. Jeżeli chcesz wziąć udział w pokazie wyślij zdjęcia swoich stylizacji.

New Look Design 2012 -lista projektantów zakwalifikowanych do następnego etapu

DW, Kwiecień 11, 2012 2 Warsaw Fashion Street
Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę projektantów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu New Look Design 2012. O szczegółach dotyczących kolejnego etapu poinformujemy pisemnie i telefonicznie.   Wszystkim serdecznie gratulujemy!   Kasia Janeczek
Anna Palka-Nowak
Danuta Dąbrowska
Sylwia Lewandowska
Izabela Wiktor
Kaja Maja Piaszczyńska
Aleksandra Kiszka
Sylwia K
Paulina Nowacka
Ilona UG
Katarzyna Górecka
Mariola Wróbel
Bogumil Filipczuk
monika haba
Magdalena Szwej
Anna Maria Dziki
Elena Ciuprina
Karolina Magiera
Monika Makowska
Joanna Augustyn
Aleksandra Ciapka
Barbara Mucha
Bogusława Jaworska- Zniszczoł
Magdalena Hajduk
Iwona Wołowiec
Ewelina Mederska
Anna Kaczmarska- Jankowska Piotr Pandyra
Monika Szymczak
Alicja Kozłowska
Lidia Schabowska
    Gratulujemy!

Magazyn KAWA - WARSAW FASHION STREET 2011/ Marcin Świderek

DW, Lipiec 18, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Obejrzałam wywiad i muszę coś dodać i z czymś się nie zgodzić. Mamy zdolnych kreatorów i zgadzam się, że projektant mody powinien myśleć bardziej marketingowo, ale jeżeli dziennikarze nie otworzą drzwi przed najzdolniejszymi, to koło się zamyka. Żaden marketing nie pomoże, bo nie będzie prasy. Nie ma prasy, nie ma sponsorów. Nie ma sponsorów, nie ma możliwości na realizacje planów. Prasa = Marketing . Warto zaznaczyć, że prasa lubi promować to, co jest wypromowane. Jeżeli chodzi o Macieja Zienia, zgadzam się, że jest dobrym biznesmenem i projektantem, ale warto pamiętać o Dochnalach, którzy ułatwili mu start. Jeżeli chodzi o Marcina Śwderka, to miło mi , że kolejny raz jest w jury i ocenia projektantów w konkursie NEW LOOK DESIGN :) Dziękuję :)