Warsaw Fashion Street

Supermodels w stylizacji H&M

DW, Lipiec 03, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Podczas Warsaw Fashion Street odbył się konkurs SUPERMODELS przy współpracy z New Age Models .Stylizacje wszystkim modelkom zrobiła marka H&M. Muszę przyznać, że dziewczyny prezentowały się jak zawodowe modelki ! Lekcji choreografii udzielał Jarsław Szado, który słynie z tego, że jest wymagający. Nauka lekcji chodzenia nie poszła w las !!!!! Gratuluje wszystkim dziewczynom i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Zwyciężczyni konkursu, Ewelina Bogusiewicz, otrzymała kontrakt z agencją New Age Models, profesjonalne port folio i wyjaz do Nowego Jorku, na finał „SUPERMODEL OF THE WORLD 2011” oraz sesję zdjęciową w 300Studio ufundowaną przez agencję Red Shoes. Operator sieci Play oraz RIM, właściciel marki Black Berry ufundował laureatce telefon Black Berry Curve, a Olga Śpiewak przekazała jej Nagrodę Specjalną od H&M, wartościowy bon zakupowy do zrealizowania w sieci sklepów firmowych.

Osobną nagrodę w postaci sesji zdjęciowej przygotował patron medialny konkursu, magazyn HOT Moda&Shopping. Przedstawicielka HOT, Monika Zagajska, ze względu na bardzo wysoki poziom finalistek, postanowiła przyznać nagrodę ex-equo dwóm finalistkom. Zwyciężczyniami nagrody magazynu HOT zostały Sonia Ross oraz Kasia Kwiatkowska.

Wszystkie finalistki otrzymały upominki ufundowane przez portal Sophisti.pl, firmę Lacalut oraz biżuterię od By Dziubeka. Dziękuję zespołowi H&M za wspaniałą i profesjonalną współpracę.

Talent Warsaw Fashion Street- Karolina Konieczna

DW, Lipiec 02, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Studentka drugiego roku projektowania ubioru i kostiumografii na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektantka podczas TALENT WARSAW FASHION STREET 2011 zaprezentowała kolekcje, która jest fascunacją graficzną i uporządkowaniem podziału sylwetki.

Talent Warsaw Fashion Street- Aneta Larysa Knap

DW, Lipiec 02, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Przepiękna kolekcja, która zrobiła na mnie wrażenie !!!! Jak modelki wyszły na wybieg to powiedziałam: O rany ! Ale piękna artystyczna stylizacja.
Wielkie brawa za piękne fryzury, upięcia i kwiaty we włosach. 

Do Projektantów !!!

DW, Lipiec 01, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Kochani, wszystkie pokazy, które były na WARSAW FASHION STREET będą na stronie www.warsawfashionstreet.pl. Ja ze swojej strony postaram się zamieścić jak najwięcej pokazów na swoim blogu. Zaczynam od jutra !!!!!!!!!!!!!!!! 

WARSAW FASHION STREET 2011 - Dominika Syczyńska

DW, Czerwiec 29, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Podczas Warsaw Fashion Street została zaprezentowana kolekcja Dominiki Syczyńskiej, która wygrała konkurs na moim blogu. Duża biżuteria zwracała uwagę i zachwyciła publiczność.

WARSAW FASHION STREET - Sebastian Kubiak

DW, Czerwiec 29, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Ponieważ są to miłe podziękowania od Sebastiana dla całej WFS ekipy to pozwolę sobie je opublikować:
Podziękowania:)
Witam Pani Doroto,
byłem jednym z uczestników WARSAW FASHION STREET i w związku z tym, że udało mi się (po bardzo emocjonujących przeżyciach długiego weekndu) wrócić do codzienności, chciałbym serdecznie Pani podziękować. Przepraszam, że nie udało mi się tego zrobić tuż po pokazach i w trakcie imprezy, natomiast widziałem, że do ostatnich chwil była Pani zajęta. Obecnie, kiedy ferwor event'u już nieco ucichł postanowiłem dziękując, jednocześnie pogratulować Pani doprowadzenia do końca tak dużego przedsięwzięcia (przyznam, że jego ogrom "dotarł" do mnie dopiero kiedy znalazłem się za kulisami). Chyląc czoła profesjonalizmowi i raz jeszcze dziękując za umożliwienie mi pokazania swoich prac tak szerokiej publiczności prosiłbym o przekazanie moich podziękowań i gratulacji osobom, które wspierały Panią i nas projektantów zarówno podczas pokazów jak i przygotowań.
"Pani Doroto, ogromną przyjemnością dla mnie było móc Panią poznać - tu szczególnie podczas eliminacji - kiedy było ciut więcej czasu, oraz tu ponownie dzięki Pani zostać docenionym i mieć możliwość zaprezentowania swoich prac. Serdecznie polecam się na przyszłość i raz jeszcze dziękuję za udaną współpracę. Z wyrazami szacunku,
Sebastian Kubiak " 

WARSAW FASHION STREET 2011 -ASKA

DW, Czerwiec 29, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Karierę w zawodzie projektantki rozpoczeła od 1995 roku. Mieszka i tworzy w Paryżu i tam odnosi sukcesy.  Dwa razy w roku przyjeżdża do Polski prozentować  i sprzedawać swoje kolekcje w Domu Mody Forget-me-Not. Jest trochę szalona, energiczna i bardzo kreatywna. Podczas Warsaw Fashion Street zaprezentowała kolekcje wieczorową.

WARSAW FASHION STREET 2011 -BONECKY

DW, Czerwiec 29, 2011 3 Warsaw Fashion Street
Od kilku sezonów przyglądamy się kolekcjom tego młodego człowieka.
Kolekcja zaprezentowana na Warsaw Fashion Street była szykowna z rockowym pazurem. Przeznaczona dla kobiet pewnych siebie, umiejących łączyć poszczególne części garderoby w awangardowy sposób. Stworzona w celu łączenia z ekskluzywnymi akcesoriami.
Projektant dziękuję firmom Avon i Bally oraz firmie Candy Crystal , która wykonała biżuterię specjalnie do tego pokazu.
W finałowej sukni wystąpiła Kasia Sowińska, która oczarowała zgromadzoną publiczność.