Warsaw Fashion Street

WARSAW FASHION STREET 2011 -Maciej Zień dla L'Oreal Paris

DW, Czerwiec 28, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Podczas gali Warsaw Fashion Street została zaprezentowana najnowsza kolekcja 180 º Jesień / Zima 2011 Macieja Zienia, przygotowana specjalnie dla L’Oreal Paris oficjalnego kreatora makijażu i fryzur Warsaw Fashion Street 2011.
Marka L’Oreal Paris, współpracuje z projektantem od ponad 7 lat. Premiera kolekcji miała miejsce niecałe dwa miesiące temu. Kolekcja jak przystało na projektanta jest nadal ultrakobieca, ale tym razem mocniejsza, bardziej glamrockowa i zdecydowana.
Na specjalne zaproszenie L’Oreal Paris w pokazie udział wzieły:
Sylwia Gliwa, Ada Fijał i Anna Wendzikowska
 

FASHION CHILDREN SHOW- Prosto z Bajki

DW, Czerwiec 28, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Pokaz "Prosto z bajki " wzbudził radość ! Czas dzieciństwa to zabawy w krainie bajek. Każda z nas choć raz była czerwonym kapturkiem, małą księżniczką, a chłopcy rycerzem i Batmanem. Bohaterowie bajek byli inspiracją dla Moniki Zagajskiej przy tworzeniu baśniowych kolekcji. Dzieci wyglądały bajkowo :))) Wszystkie ubranka dostępne są na stronie www.prostozbajki.pl

Szczęśliwe zmęczenie

DW, Czerwiec 28, 2011 28 Warsaw Fashion Street
Kochani, jestem zmęczona ale bardzo szczęśliwa :) Dzisiaj odzyskuję siły, ale jeszcze potrwa zanim złapie głęboki " oddech". Warsaw Fashion Street to najtrudniesza produkcja pod wieloma względami. Mimo to, przynosi najwięcej satysfakcji. Tysiące ludzi na żywo, miliony telewidzów i tysiące czytelników kolorowych magazynów i internautów. Na daną chwilę w systemie monitorigu mediów jest ponad 120 wiadomości o tegorocznej edycji. Dostałam piękne bukiety kwiatów i wspaniałe podziękowania od partnerów wydarzenia i projektantów. To bardzo miłe z Waszej strony, ale to ja bardzo dziękuję ! Dziękuję Wam za to, że tegoroczne kolekcje były na bardzo wysokim poziomie. Sukces Warsaw Fashion Street jest naszym wspólnym sukcesem.  DLACZEGO WARTO ! Sytuacja, która się wydarzyła w niedzielę. Pod koniec WARSAW FASHION STREET jak wszyscy się pakowali, podszedł do mnie starszy pan (70 lat) i powiedział:

FASHION CHILDREN SHOW- "Vibovit-Pstryczki Języczki "

DW, Czerwiec 28, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Podczas VIBOVIT FASHION CHILDREN SHOW odbył się pokaz "Vibovit-Pstryczki Języczki " w rolę modelki wcielili się Julia, Tymek, Ola, Zuzia, Max, Pola, Max, Marysia, Michał, Laura, Ola, Magda i Michalina.
Dziękujemy dzieciom. Partnerem pokazu był Vibovit suplement diety.
 

FASHION CHILDREN SHOW- POKAZ FUNDACJI SPEŁNIONYCH MARZEŃ

DW, Czerwiec 28, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Już kolejny raz podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń - Małgorzaty i Tomasza Osuchów pojawili się na wybiegu. Dzieciom na wybiegu WARSAW FASHION STREET towarzyszyły Panie, znane szerokiej publiczności z ekranów kin i życia publicznego. Fundacja Spełnionych Marzeń od 9 lat działa na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Swoją opieką obejmuje dzieci i ich rodziny z 5 ośrodków onkologicznych w Polsce: z dwóch oddziałów szpitali warszawskich oraz z Kielc, Olsztyna i Lublina.
Podczas pokazu dzieci wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych specjalnie na akcje przez producenta ubranek dziecięcych - firmę ENDO, z którą Fundacja współpracuje od lat.
Natomiast towarzyszące dzieciom Gwiazdy wystąpią w koszulkach z logo Ogólnopolskiej Kampanii edukacyjno–społecznej pn. „ODCZARUJ RAKA”, realizowanej od marca 2011r. przez Fundację Spełnionych Marzeń. Patronat nad Kampanią objęli Pani Anna Komorowska – Małżonka Prezydenta RP oraz Pan Minister Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka. Projekt "Odczaruj Raka" jest programem skierowanym do rodziców i rodzin dzieci chorujących na nowotwory oraz do całego społeczeństwa w celu podniesienia ogólnej świadomości na temat leczenia dziecięcych chorób nowotworowych.
Ambasadorem Kampanii jest Edyta Herbuś, która rozpoczęła pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń.
W charytatywnym pokazie z podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń wystąpili;
Edyta Herbuś z Zuzanną lat 4,
Sonia Bohosiewicz z Adriankiem lat 7,
Edyta Olszówka z Karolinka lat 5 i pół,
Anna Samusionek z Oliwią lat 6,
Monika Richardson z Kasperkiem lat 4 i pół,
Agnieszka Włodarczyk z Julią lat 5,
Anna Korcz z Gabrysiem lat 8,
Maja Hirsch z Amelką lat 6,
Magda Boczarska z Gabrysią lat 4

 

VIBOVIT FASHION CHILDREN SHOW- MODA BRYTYJSKA

DW, Czerwiec 28, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Big Ben, Londyn i herbatka o piątej-to wszystko kojarzy nam się z Wielką Brytanią.
We współpracy z dziecięcą firmą Antonio&Co partner strategiczny Vibovit suplement diety przygotował pokaz brytyjskiej mody dziecięcej. Mali modele i modelki w specjalnej stylizacji Mariusza Swatka z wielką śmiałością paradowali po wybiegu. Kto wie, może jest w tej ekpie przyszła SUPER MODELKA ? Specjalne podziękowania dla Euroyoung i Petit Batou za urzyczenie ubranek- GALERIA MOKOTÓW

VIBOVIT FASHION CHILDREN SHOW- POKAZ DLA ANNY DYMNEJ

DW, Czerwiec 28, 2011 3 Warsaw Fashion Street
Nasz partner strategiczny VIBOVIT suplement diety już po raz drugi objął patronatem specjalny pokaz charytatywny z udziałem dzieci i znanych osób.
Jestem wdzięczna wszystkim gwiadom, które ze swoimi pociechami wsparły Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i wystąpiły na scenie.
W charytatywnym pokazie wystąpili;
-Beata Ścibakówna z córką Helenką lat 11,
-Bożena Dykiel z wnukami –jeden z nich ma lat 4, a drugi półtora roku
-Karina Kunkiewicz z córką Nelą lat 6
-Dorota Naruszewicz z córkami Niną lat 7 i Nelą lat 5
-Magdalena Łyczko ze swoją roczną córeczką
-Aleksandra Woźniak z bliźniaczkami
-Maciej Wilewski z synem Mikołajem lat 4
-Magdalena Steczkowska z Zosią lat 9
Upominki dla gwiazd biorących udział w pokazie ufundowały biżuteria Mia Art. i Ocean Spokojny.
Dziękujemy bardzo za wspaniały pokaz i charytatywny udział znakomitych gwiazd i dzieci.
Sponsor wydarzenia firma Teva, producent suplementu diety Vibovit, przekazał przedstawicielowi fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” dotację na statusowe cele charytatywne
Dyrektorr Marketingu firmy Teva Pharmaceuticals Pani Marta Sierpińska wręczyła czek fundacji o wartości 15 000 zł .
 

ADOPTUJ NIE KUPUJ !- Pokaz charytatywny z udziałem piesków

DW, Czerwiec 27, 2011 8 Warsaw Fashion Street
Adoptuj Nie Kupuj!-  Pokaz charytatywny z udziałem piesków Podczas Warsaw Fashion Street odbył się niezwykły pokaz charytatywny z udziałem psów, które szukają domu. We współpracy z fundacją Canis Agnieszka Szulim i Dorota Wróblewska zorganizowały pokaz promujący społecznie akcję adopcji zwierząt. Do udziału w pokazie zostały zaproszone gwiazdy, którym los zwierząt nie jest obojętny.Na wybiegu pojawili się Natalia Lesz, Kasia Klich, Marcin Cejrowski, Leszek Stanek, Anita Sokołowska, Katarzyna Butowtt, Laura Łącz, Ewa Wiertel, Agata Koschmieder, Karolina Nowakowska. Osoby promujące akcje wystąpiły w koszulkach z rysunkami Agaty Krzyżanowskiej i Huberta Kołodziejskiego. Jeżeli chcesz odptować psa i pomóc zajrzyj na stronę www.canis.org.pl Rysunki Agaty Krzyżanowskiej http://www.ilustracjeagatakrzyzanowska.blogspot.com

WARSAW FASHION STREET 2011-FORGET-ME-NOT Koschmieder & Vicki Beamon

DW, Czerwiec 27, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Domu Mody Forget me Not zaprezentował kolekcje Agaty Koschmieder & Erickson Beamon
 Forget me Not od lat współpracuje ze słynną brytyjską marką biżuterii Erickson Beamon, której główna projektantka Vicki Beamon była gościem specjalnym  gali WARSAW FASHION STREET 2011.
Erickson Beamon to duet projektantek, który odnosi wielkie sukcesy na świecie. Artystki współpracowały z Domem Mody Dior, Chanel, takimi kreatorami jak John Galliano i Alexander McQueen. Zaprojektowały precjoza do filmu „ Elisabeth“, który otrzymał Oscara za kostiumy. Ich biżuterię noszą największe osobistości : Michelle Obama, Madonna, Lady Gaga, Dita von Tesse, Kanye West. Biżureia Ericskon Beamon zdobią okładki Vogue na całym świecie.
Projektantki od 8 lat współpracują z Domem Mody Forget-me-Not, a ich biżuterie można kupić on-line w butiku http://forgetmenot.pl i również w showroomie.
Pokaz kolekcji Agaty Koschmieder i Erickson Beamon wzbudził emocje. Podczas finału na wybieg wyszła Justyna Steczkowska, która miała teatralną stylizacje specjalnie wykonaną przez Agatę Koschmieder.  Czerwoną suknie zdobiła biżuteria Erickson Beamon. Piosenkarka zrobiła wrażenie na gościach, zwłaszcza na Vicki Beamon, która jest zachwycona głosem Justyny Steczkowskiej. Vicki i Steczkowska już coś planują, ale o tym innnym razem

WARSAW FASHION STREE 2011-TRENDY InStyle

DW, Czerwiec 27, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Podczas WARSAW FASHION STREET 2011 Magazyn „InStyle” przedstawił pokaz kolekcji jesień-zima najlepszych polskich projektantów:
Hi-End, Łukasza Jemioła, Ani Kuczyńskiej, Agnieszki Maciejak, MMC Design Studio, Konrada Parola, Michała Szulca, Agaty Wojtkiewicz, Wioli Wołczyńskiej i Zuo Corp. W pokazie wykorzystano buty United Nude oraz biżuterię Cocktail’me. Pokaz stylizowała Aśka Ciesielska, szefowa działu mody „InStyle”.
Bardzo dziękuję Piotrowi Zacharze ( Redaktor Naczelny InStyle) i jego zespołowi za profesjonalną współpracę i inspirujący pokaz.