Warsaw Fashion Street

WARSAW FASHION STREET-Dziękuję

DW, Czerwiec 27, 2011 9 Warsaw Fashion Street
 Dzisiaj jestem zmęczona, wzruszona bez głosu i siły. Sześć miesięcy przygotowań, żeby zapanować nad widowskiem, które trwało 12 godzin. Wszyscy fotoreporterzy podczas robienia zdjęć i wywiadów, prosili mnie o zdjęcie okularów :))) Przepraszam, wiem, że powinnam ale jako jedyna osoba na wybiegu nie miałam makijażu. Jak pokazałam swoje oczy Kasi Klich, to wybuchła śmiechem :)))) Moje oczy nie są ważne, ważne jest to, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty ! Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pracowali przy tym wydarzeniu. Dziękuję swoim współpracownikom, ekipom technicznym, modelkom, wolontariuszom. Dziękuję wszystkim projektantom, patronom medialnym i partnerom bez których to wydarzenie nie miałoby szans. Przepraszam ale nie jestem w stanie wymienić każdego z imienia i nazwiska. Ekipa produkcyjna miała około 300 osób, ponad 60 projektantów i kilkudziesięciu Partnerów wydarzenia. Kochani, dziękuję !!!!!!!!Co Wam powiem- UDAŁO SIĘ !!!!!!!

WARSAW FASHION STREET 2011- ZNANI NA WYBIEGU

DW, Czerwiec 20, 2011 8 Warsaw Fashion Street
Podczas Warsaw Fashion Street na wybiegu pojawi się wiele znanych osób. Pokazy odbędą się 26 czerwca od godziny 11.00-do 22.00. Program wydarzenia na stronie: www.warsawfashionstreet.pl

Wywiad online - Pytania i odpowiedzi

DW, Czerwiec 20, 2011 7 Warsaw Fashion Street
PRZEDSTAWIAM WAM PYTANIA I MOJE ODPOWIEDZI -WYWIAD PRZEPROWADZONY PRZEZ INTERNAUTÓW FACEBOOKA I BLOGA. WYWIAD ZOSTANIE OPUBLIKOWANY W KATALOGU WARSAW FASHION STREET.
MARIA NOWAK Warszawa i Łódź dążą do uzyskania tytułu Polskiej Stolicy Mody. W Łodzi mamy możliwość poznania nowych kreacji projektantów na FashionPhilosophy Fashion Week Poland, czy Warsaw Fashion Street będzie konkurować z łódzką imprezą, czy może połączą siły w celu kreowania nowych projektantów ? Warsaw Fashion Street było pierwszym tego typu projektem w Polsce. Nasza impreza ma najdłuższą tradycję i jest wydarzeniem otwartym dla szerokiego grona publiczności. Podczas jednego dnia realizujemy około 70 pokazów na które przychodzi ponad 140 tyś osób i ogląda kilka milionów telewidzów. Pokazujemy ponad 50 kolekcji młodych zdolnych projektantów wyłonionych z konkursów. Jeżeli chodzi o tytuł Polskiej Stolicy Mody, to Warszawa była jest i będzie modnym miastem. W Warszawie znajdują się markowe sklepy i autorskie salony projektantów mody. To w stolicy odbywają premierowe pokazy i najważniejsze wydarzenia. Nie mamy zamiaru konkurować z łódzkim Fashion Week, wręcz przeciwnie, wspieramy i współpracujemy. Co wyróżni tegoroczny Warsaw Fashion Street ? Tematem przewodnim tegorocznej edycji są Kultury Świata, które stały się inspiracją dla projektantów przy tworzeniu kolekcji. Impreza będzie trwała dwa dni. W sobotę i niedzielę odbędą się koncerty muzyki klasycznej, których Partnerem jest RMF CLASSIC .

WARSAW FASHION STREET 2011- INFORMACJA PRASOWA

DW, Czerwiec 18, 2011 0 Warsaw Fashion Street
MODA KULTURA SZTUKA
25 i 26 czerwca 2011 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Street
Dzień 26.06 rozpocznie blok dziecięcych pokazów mody Vibovit Fashion Children Show skierowany do najmłodszych podczas którego na wybiegu zobaczymy m.in.: pokazy kolekcji Vibovit suplementu diety z udziałem gwiazd i dzieci dla Fundacji Anny Dymnej MimoWszystko, pokaz kolekcji Endo z udziałem gwiazd i podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, pokazy kolekcji Prosto z bajki i Hot Wheels. Na wybiegu pojawią się m.in.; Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś, Aleksandra Woźniak, Karina Kunkiewicz, Edyta Olszówka, Magda Boczarska, Edyta Jungowska i wiele innych.
Po części dziecięcej przez cały dzień na scenie głównej odbywać się będą pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, marek komercyjnych H&M, Orsay, Mohito, finały konkursów portalu Sophisti.pl oraz koncerty. Tematem tegorocznej edycji są Kultury Świata, które stały się inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentują laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2011, Off Fashion Kielce 2011, Cracow Fashion Awards 2011 i New Look Design 2011, którego finał odbędzie się 26 czerwca. Na scenie odbędzie się także specjalny pokaz Perwoll połączony z finałem konkursu „Zainspiruj się Hiszpanią i wystylizuj pokaz z udziałem Conrado Moreno”. 

WARSAW FASHION STREET 2011- STUDIO STYLU PERWOLL

DW, Czerwiec 18, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Perwoll na Warsaw Fashion Street 2011 – program
Sobota - 25.06.2011
Lokalizacja: Studio Stylu Perwoll
11:00-20:00 Porady profesjonalnej stylistki dla wszystkich chętnych. Niedziela - 26.06.2011
Lokalizacja: Studio Stylu Perwoll
11:00-20:00 Porady profesjonalnej stylistki dla wszystkich chętnych. Lokalizacja: Scena główna
14:00 Specjalny pokaz Perwoll. Na scenie pokaz stylizacji inspirowanej pracami  Marcina Andruszkiewicza ‘Zainspirowana Hiszpanią’ prezentowana m.in. przez jednego z jurorów Conrado Moreno. Pokaz dodatkowo uświetni występ pary tanecznej znanej m.in. z programu „Taniec z Gwiazdami” Stefano Terrazzino i Pauliny Biernat. Lokalizacja: Studio Stylu Perwoll
15:00 Show taneczne w wykonaniu Stefano Terrazzino i Pauliny Biernat oraz nauka tańca dla publiczności prowadzona przez tancerzy. Przyjdź i sprawdź sam czy Hiszpański Taniec jest rzeczywiście trudny?
15:30 W Studiu Stylu Perwoll pojawi się Conrado Moreno oraz zwycięzca konkursu. Posłuchaj o inspiracjach autora kolekcji prezentowanej na Warsaw Fashion Street oraz dowiedz się więcej o Hiszpani od samego Conrado Moreno.
16:00 Konkurs dla publiczności na ‘Hiszpańską Stylizację’ stworzoną pod okiem profesjonalistów i zaproszonych gwiazd – do wygrania produkty marki Perwoll oraz przewodniki autorstwa Conrado Moreno „Mój Madryt” z autografem!
 

VIBOVIT WARSAW CHILDREN SHOW

DW, Czerwiec 18, 2011 0 Warsaw Fashion Street
VIBOVIT FASHION CHILDREN SHOW  Program Warsaw Fashion Street Scena Główna 26 czerwca 2011

Vibovit Children Fashion Show
11:00-12:00
Pokaz kolekcji inspirowanej barwami Vibovit suplement diety
Pokaz charytatywny Vibovit suplement diety
Gwiazdy z dziećmi dla Fundacji Anny Dymnej MimoWszystko
Pokaz kolekcji Endo z udziałem Gwiazd i podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń
Pokaz kolekcji „Prosto z bajki”
Pokaz kolekcji Hot Wheels
Pokaz brytyjskiej mody dziecięcej pod patronatem Vibovit suplement diety

                                                        

WARSAW FASHION STREET 2011 -GALA

DW, Czerwiec 18, 2011 17 Warsaw Fashion Street
GALA WIECZORNA
19:30 - 21.00
Koncert Unplugged Orchestra „Muzyka Świata”
Pokaz dla Warszawy „Paryż Marii Skłodowskiej-Curie” pod patronatem magazynu VIVA!
Pokaz Domu Mody Forget me Not kolekcja Agaty Koschmieder & Erickson Beamon
Pokaz biżuterii APART z udziałem gwiazd
Pokaz najnowszej kolekcji MMC
Wręczenie statuetek Modne Kreacje 2011
Pokaz kolekcji ORSAY inspirowany Afryką z udziałem gościa specjalnego
Pokaz trendów magazynu InStyle
Pokaz Maciej Zień dla L’Oreal Paris  

WARSAW FASHION STREET -Plan wybiegu

DW, Czerwiec 18, 2011 3 Warsaw Fashion Street
Już za tydzień Warsaw Fashion Street. Pierwszy dzień od kilku tygodni spałam do 8.30 :))) Tak się wyspałam, że teraz mniej kontaktuje:) Ale ze mnie maruda !!!!!!!!! Dużo osób czeka na moją odpowiedź .Wiem, że jest cisza i proszę Was o cierpliwość. Teraz mam najbardziej gorący okres w roku. Już o godzinie 14.00 mój telefon jest całkowicie rozładowany. Nie jestem w stanie odpisywać na wszystkie e-maile, ale dzisiaj postaram się nadrobić część zaległóści :) Na zdjęciu plan wybiegu. 

WARSAW FASHION STREET -układ z pogodą

DW, Czerwiec 17, 2011 6 Warsaw Fashion Street
Kochani, po statystykach widzę, że dziennie na bloga wchodzi ponad 3000 osób :) Bardzo przepraszam, że nie piszę sukcesywnie, ale WARSAW FASHION STREET to produkcja, która daje mi w "kość". Codziennie swoją pracę kończę po 1.00 w nocy i nie mogę zasnąć, bo myślę o czym jeszcze zapomniałam. Takie...... nocne analizy, które dobrze wływają na sylwetkę :)))Dla ciekawostki powiem, że na samej liście produkcji jest ponad 300 osób. Do wydarzenia zbliżamy się wielkimi krokami i mam nadzieję, że matka natura nie zrobi nam filga z pogodą.Trochę poczarowałam i do 24 czerwca może trochę padać deszcz. Podczas WARSAW FASHION STREET będzie świeciło słońce :)))) UWAGA ! Wszystkie informacje na temat wydarzenia będą dostępne na stronie www.warsawfashionstreet.pl oraz na Facebook. Akredydatcje dla blogerów i dziennikarzy będą wysłane do poniedziałku. Teraz uciekam i pozdrawiam Was serdecznie :))))