Warsaw Fashion Street

Do Polski przyjeżdża projektantka Lady Gagi !!!!

DW, Czerwiec 15, 2011 13 Warsaw Fashion Street
Na specjalne zaproszenie Domu Mody Forget-me-Not do Polski przyjeżdża Vicky Beamon !!!!
Podczas tegorocznej Gali wieczoru na Warsaw Fashion Street, która odbędzie się 26 czerwca nastąpi ciekawy i zaskakujący mariaż.
Do Polski specjalnie na tę imprezę przyjeżdża światowej sławy duet- Vicky Beamon & Karen Erickson . Artystki współpracowały z Domem Mody Dior, Chanel, takimi kreatorami jak John Galliano i Alexander McQueen. Zaprojektowały precjoza do filmu „ Elisabeth“, który otrzymał Oscara za kostiumy. Ich biżuterię noszą największe osobistości : Michelle Obama, Madonna, Lady Gaga, Dita von Tesse, Kanye West. Ich precjoza zdobią okładki Vogue na całym świecie.
Projektantki od 8 lat współpracują z Domem Mody Forget-me-Not, a ich biżuterie można kupić on-line w butiku www.forgetmenot.pl i również w showroomie po pokazie.
Tym razem projektantki zaprezentują swoją spektakularną biżuterię specjalnie stworzoną do najnowszej kolekcji Agaty Koschmieder, która jest dyrektorem artystycznym Domu Mody Forget-me-Not.
Minimalistyczna, klasyczna, z nutą awangardy kolekcja Agaty Koschmieder oraz piękna i wyrafinowana biżuteria Erickson & Beamon stworzą niezwykły duet.
W pokazie wystąpi gość specjalny.