MATERIAŁ PROMOCYJNY

Joanna Konroniewska charytatywnie

Lipiec 05, 2012 2 Warsaw Fashion Street

Charytatywna licytacja stroju zaprojektowanego przez Joannę Koroniewską dla Fundacji Spełnionych Marzeń.

W trakcie tegorocznego pokazu Warsaw Fashion Street, odbyła się prezentacja stroju zaprojektowanego przez Joannę Koroniewską podczas warsztatów mody „Projektuj z Barbie™”. Ten unikalny zestaw składa się z dwóch części. Górna przypomina top luźno opadający na biodra. Z przodu jest biały, z tyłu natomiast wykonany z cienkiego elastycznego tiulu w kolorze czarnym. Dolna część została uszyta z szarej cienkiej satyny, spod której wystaje kilka warstw tiulu w kolorze różowym. Całość dopełnia pasek z tiulowym kwiatem przymocowanym na agrafce, dzięki czemu ma on wiele zastosowań – można go odpiąć i przypiąć bezpośrednio do stroju, bądź ozdobić nim włosy.

Strój wykonany jest z elastycznych materiałów, co sprawia że bez trudu dopasowuje się do sylwetki. Dodatkowo, spódnica posiada wszytą gumkę, może być zatem noszona zarówno na biodrach, jak i w pasie!

Jednak co ważne, dochód uzyskany z licytacji autorskiego projektu wykonanego przez Koroniewską przekazany zostanie Fundacji Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów!

Sukienkę licytować można przez platformę aukcyjnej Allegro pod adresem: http://allegro.pl/sukienka-projektu-j-koroniewskiej-charytatywna-i2467424308.html .

O Fundacji Spełnionych Marzeń

"Fundacja Spełnionych Marzeń" powstała w sierpniu 2002 r. z inicjatywy Małgorzaty i Tomasza Osuchów. Potrzeba niesienia pomocy zrodziła się z osobistych przeżyć Państwa Osuchów, którzy stracili 11-letniego synka po długiej walce z chorobą nowotworową. Dramat ten stał się przyczyną ogromnej potrzeby niesienia pomocy i radości dzieciom ciężko chorym na schorzenia nowotworowe.

Głównym celem ”Fundacji Spełnionych Marzeń” jest prowadzenie wielokierunkowych działań, mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundamentalną zasadą naszego działania jest otoczenie opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, dając im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby.

Koroniewska charytatywnie

Koroniewska charytatywnie 1
Koroniewska charytatywnie 2
Koroniewska charytatywnie 3
Koroniewska charytatywnie 4

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany