DW

WARSAW FASHION STREET - Karolina Szostak ma dystans !

Czerwiec 02, 2012 3 Warsaw Fashion Street

Przygotowania do Warsaw Fashion Street trwają.Lista projektantów zamknięta, finaliści konkursów wybrani, casting na modeli zrobiony i zarys scenariusza napisany.
W tym roku będzie się działo!Już 24 czerwca wystąpi ponad 70 modeli i modelek, zobaczymy około 60 pokazów i kilkadziesiąt gwiazd.
Widowisko będzie trwało na scenie 10 godzin!Pokazy charytatywne, konkursy, kolekcje komercyjne, debiuty mody, talenty, uznani kreatorzy i Ci którzy odnoszą wielkie sukcesy w modzie. Podczas dwóch dni będą wystawione show roomy z artystami, którzy zaprezentują polską twórczość.

Warsaw Fashion Street to wielkie święto mody. W zeszłym roku wydarzenie zobaczyło ponad 160 tyś osób i kilka milionów telewidzów. W tym roku będziemy mieli nowych gości- 100 tyś turystów, którzy przyjadą na EURO 2012 i przy okazji będą podziwiać polską modę i polskie modelki.

Jest to najtrudniejsza edycja ze wszystkich, które do tej pory miały miejsce. Przy imprezie będzie pracować ponad 200 osób samej ekipy produkcyjnej.

Jak co roku szykujemy niespodzianki.
 Tak jak obiecałam, zobaczymy pierwszy pokaz mody plus size ! Specjalnie uszyta i zaprojektowana kolekcja, wybrane modelki z castingu, które mają rozmiar 40-46.
W kolekcji PAPILLON weźmie udział gwiazda, która ma dystans do swojej sylwetki i kocha swoje ciało!
Jest kobietą wyjątkową, akceptuje i lubi siebie taką jaka jest. Bez retuszu. Jestem pewna, że po tym pokazie pokocha ją cała Polska. Za co ? Za dystans i odwagę.
Prezenterka telewizji POLSAT- Karolina Szostak zaprezentuje dwie kreacje.
Piszę o tym, bo mamy wiele gwiazd z rozmiarem plus size, a tylko jedna zgodziła się na udział w tym pokazie.
Wiele odwołało swój udział w ostatniej chwili, bo boją się fali krytyki i braku tolerancji naszego społeczeństwa.
Niektóre gwiazdy plus size były umówione na miarę i w ostatniej chwili powiedziały NIE.
O czym to świadczy? Czy naprawdę trzeba się wstydzić rozmiaru 40-44? Dlaczego jesteśmy tak mało tolerancyjni na plus size?  Hipokryzja nic więcej!

UWAGA! Pokaż swój styl na WARSAW FASHION STREET! Dla tych, którzy kochają modę, ulicamodna.pl zrobiła konkurs w którym jurorką jest Anja Rubik- Zobacz-http://www.ulicamodna.pl/k/pokaz-ulicy-modnej/

Karolina Szostak

Karolina Szostak 1
Karolina Szostak 2
Karolina Szostak 3
Karolina Szostak 4

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany