DW

WFS 2012-Podziękowania Kasi S i dziewczynom z garderoby

Czerwiec 25, 2012 15 Warsaw Fashion Street

Kochani, wczoraj był dla nas bardzo ciężki dzień. Czuję się jak balon, który nie ma powietrza. Oczywiście będę zamieszczać relacje, ale teraz muszę wziąć głęboki oddech i podziękować tym którym z emocji zapomniałam podziękować wczoraj.
Podczas podziękowań wymieniłam wszystkich, którzy pracowali przy widowisku, ale nie wymieniłam osoby, która cały dzień koordynowała wszystkie modelki. Osoby, która ma cierpliwość jest opanowana, profesjonalna i uważna. Mimo stresu i napiętej sytuacji jest zawsze uśmiechnięta i zawsze zna odpowiedź na każde pytanie.

Trudno powiedzieć, że jest asystentką Kasi Sokołowskiej, bo dla mnie to nie asystentka tylko drugi reżyser. Reżyser, którego uwielbiam i szanuję.
Kasia Stefaniuk- Dziewczyna wulkan, która jest jak "Leon Zawodowiec".
Bardzo dziękuję Kasi Stefaniuk i wszystkim dziewczynom z garderoby za wspaniałą współpracę.

DZIEWCZYNY Z GARDEROBY!
Jesteście niesamowite!
Zrobić jeden pokaz to nie problem, ale zrealizować 60 pokazów i panować nad garderobą to sztuka!
Warsaw Fashion Street jest najtrudnieszą produkcją pod wieloma względami. Dzięki Wam jesteśmy w stanie realizować ten projekt. Dziękuję za wszystko !

Dziękuję wszystkim osobom z wolontariatu, którzy pracowali przy wydarzeniu. Dziękuję dziewczynom z mojego bloga, które zgłosiły się i poświęciły czas.


Na końcu chcę podziękować mojej babci za to, że czuwa i koorduje pogodą od ośmiu lat . Kolejny raz świeciło dla nas słońce. Dzisiaj padał deszcz i jest zimno. Jak tu nie wierzyć w czary?

Dziękuję całej produkcji wydarzenia.

P.S. Zbieram siły i napiszę więcej.

Na zdjęciu- Katarzyna Stefaniuk i Katarzyna Sokołowska

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany